AKCESORIA I PRZYBORY

Jan Niezbędny Zielony dom Ściereczki domowe biodegradowalne 38 cm x 38 cm 2 sztuki

Obniżka! Jan Niezbędny Zielony dom Ściereczki domowe biodegradowalne 38 cm x 38 cm 2 sztuki Zobacz większe

Nazwa: Jan Niezbędny Zielony dom Ściereczki domowe biodegradowalne 38 cm x 38 cm 2 sztuki

PROMOCJA! 4,99 zł
do 2021-05-30

stara cena oszczędzasz
6,99 zł -2,00 zł

4,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Sarantis Polska S.A.
ul. Pulawska 42c,
05-500 Piaseczno
infolinia: 801 800 023
www.janniezbedny.pl
Składniki 100% wiskoza wykonana w całości z włókien bambusowych
O produkcie Ściereczki domowe bambusowe dzięki specjalnej chłonnej strukturze są idealne do wycierania kurzu zarówno na sucho jak i na mokro. Lekkie zwilżenie ściereczki zwiększa jej zdolność pochłaniania kurzu. Przeznaczone są do każdego rodzaju powierzchni. Są łatwe do wypłukiwania.

Ściereczki domowe „Zielony dom" zostały wykonane z wiskozy wyprodukowanej w 100% z włókien bambusowych. Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, dzięki temu to naturalne i szybko odnawialne źródło!

Trzymasz w ręku wyjątkowy produkt! Seria „Zielony dom" została zaprojektowana w trosce o nasze środowisko. Produkty zawierają surowce naturalnego pochodzenia, biodegradowalne lub materiały z recyklingu. Dzięki temu przyczyniamy się do zmniejszenia produkcji pierwotnych tworzyw. Zadbałem także o to, aby opakowanie papierowe było wykonane z kontrolowanych upraw drewna lub z recyklingu. Dziękuję, że mi pomagasz! Zmieniając przyzwyczajenia, chronisz środowisko.
Jan Niezbędny

Surowce naturalnego pochodzenia i biodegradowalne
Materiały z recyklingu (przetworzone)
Opakowanie wykonane z papieru lub materiałów z recyklingu
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny Sarantis Polska S.A.
ul. Pulawska 42c,
05-500 Piaseczno
infolinia: 801 800 023
www.janniezbedny.pl
Kraj pochodzenia Chiny

Opis produktu

Ściereczki domowe bambusowe dzięki specjalnej chłonnej strukturze są idealne do wycierania kurzu zarówno na sucho jak i na mokro. Lekkie zwilżenie ściereczki zwiększa jej zdolność pochłaniania kurzu. Przeznaczone są do każdego rodzaju powierzchni. Są łatwe do wypłukiwania. Ściereczki domowe „Zielony dom" zostały wykonane z wiskozy wyprodukowanej w 100% z włókien bambusowych. Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, dzięki temu to naturalne i szybko odnawialne źródło! Trzymasz w ręku wyjątkowy produkt! Seria „Zielony dom" została zaprojektowana w trosce o nasze środowisko. Produkty zawierają surowce naturalnego pochodzenia, biodegradowalne lub materiały z recyklingu. Dzięki temu przyczyniamy się do zmniejszenia produkcji pierwotnych tworzyw. Zadbałem także o to, aby opakowanie papierowe było wykonane z kontrolowanych upraw drewna lub z recyklingu. Dziękuję, że mi pomagasz! Zmieniając przyzwyczajenia, chronisz środowisko. Jan Niezbędny Surowce naturalnego pochodzenia i biodegradowalne Materiały z recyklingu (przetworzone) Opakowanie wykonane z papieru lub materiałów z recyklingu

29 inne produkty w tej samej kategorii: