AKCESORIA KUCHENNE

Tefal Extra Brownie Patelnia 20cm

Nazwa: Tefal Extra Brownie Patelnia 20cm

Ilość: 1 szt.

Cena 69,99 zł

Cena za sztuka 69,99 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

69,99 zł

Zobacz więcej danych

O produkcie Patelnia TEFAL EXTRA 20 cm B30102

Patelnia przeznaczona do kuchenek gazowych.Linię Tefal Extra zaprojektowano, aby pomóc początkującym kucharzom w pełni wykorzystać ich kuchenny potencjał dzięki zaawansowanym funkcjom umożliwiającym gotowanie pysznych potraw na co dzień. Nowy, łatwiejszy w użytkowaniu system Thermo-Spot informuje kiedy patelnia jest gotowa do użycia, dzięki czemu osiągniesz zdrowe i smaczne rezultaty smażenia przy zachowaniu maksimum smaku i składników odżywczych. Gładka i trwała powłoka Powerglide, ergonomiczna i wygodna budowa oraz otwarty kształt z wyprofilowaną krawędzią ułatwiającą nalewanie to idealna kombinacja cech patelni dla początkujących kucharzy.

Tefal Extra to łatwa w użytkowaniu linia produktów do gotowania o szerokim zakresie funkcji, dzięki którym można bez wysiłku gotować pyszne potrawy, a początkujący kucharze mogą uzyskiwać perfekcyjne rezultaty. Nowy system Thermo-Spot to wskaźnik, dzięki któremu wiesz, kiedy patelnia osiąga idealną temperaturę do rozpoczęcia smażenia, i z łatwością uzyskujesz perfekcyjne wyniki. Nowa gładka i trwała powłoka Powerglide jest łatwa do czyszczenia, a ergonomiczny uchwyt z przydatnym miejscem na kciuk sprawia, że możesz pewnie trzymać naczynie, a tym samym gotować komfortowo i swobodnie. Funkcje zapewniające optymalne wyniki gotowania: krawędzie ułatwiające odlewanie, dzięki którym łatwiej jest serwować potrawy, całkowicie bezpieczna, nieprzywierająca powłoka wewnątrz i na zewnątrz patelni ułatwiająca czyszczenie oraz zwiększająca komfort użytkowania lekkość konstrukcji. Tefal Extra: optymalne rozwiązania w dziedzinie gotowania, dzięki którym codziennie uzyskasz perfekcyjne rezultaty.

Idealna i łatwa w użytkowaniu linia produktów, które doskonale nadają się do gotowania pysznych potraw na co dzień.

Nowa powłoka Powerglide dłużej zachowuje większą gładkość, dzięki warstwom o wysokim stopniu wzmocnienia z cząstkami mineralnymi, które chronią przed zarysowaniem.

Wskaźnik Thermo-Spot® zmienia kolor na mocno czerwony, gdy patelnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do rozpoczęcia smażenia.

Całkowicie bezpieczna powłoka nieprzywierająca w środku i na zewnątrz, którą wyczyścisz bez wysiłku, doskonale dostosowana do codziennego użytkowania.

Wyprofilowana krawędź ułatwiająca nalewanie zaprojektowana, tak aby ułatwić serwowanie.

Lekkość konstrukcji dla większej wygody i łatwiejszego użytkowania.

Wygodny ergonomiczny uchwyt z miejscem na kciuk dla maksymalnego komfortu użytkowania.

Nowy, łatwiejszy w użytkowaniu Thermo-spot - informuje kiedy patelnia jest gotowa do użycia. Zdrowe i smaczne smażenie, przy zachowaniu maksimum smaku i składników odżywczych.

Opis produktu

Tefal Extra Brownie Patelnia 20cm

30 inne produkty w tej samej kategorii: