AKCESORIA

Promocje

Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml

Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml Zobacz większe

Nazwa: Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml

Ilość: 80 ml

Cena 68,00 zł

Cena za litr 850,00 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

68,00 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Wyprodukowano dla
Reckitt Benckiser
przez
Orasure Technologies Inc.
220 East First Street
Bethlehem
Pensylvania 18015
U.S.A.
Składniki Dimethyl Ether
Propane
Isobutane
Propelent: Hydrocarbon
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel: 22 765 95 00
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15
www.scholl.pl
Przygotowanie i stosowanie Przed użyciem uważnie przeczytaj instruktażową ulotkę.

Łatwy w użyciu - 5 prostych kroków
Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę. Przygotuj minutnik (np. kuchenny) do dokładnego mierzenia czasu gdyż należy przestrzegać czasu aplikacji, który jest ściśle określony by zachować bezpieczeństwo i skuteczność działania.
1. Zamontuj aplikator do białej plastikowej przykrywki, wciskając go do większego otworu zgodnie z rysunkiem.
2. Umieść puszkę z preparatem wylotem do góry na zabezpieczonym blacie stołu, bądź innej stabilnej i płaskiej powierzchni. Nie zbliżaj pojemnika do twarzy, innych części ciała bądź odzieży. Umieść białą, plastikową przykrywkę na puszce zgodnie z rysunkiem, tak by aplikator znajdował się w przezroczystej plastikowej osłonie z boku pojemnika.
3. Trzymając puszkę w pozycji pionowej, jak na rysunku, naciśnij dozownik i przytrzymaj przez 5 sekund. Nie trzymaj pojemnika za plastikową osłonę.
4. Zdejmij plastikową przykrywkę z zamontowanym aplikatorem z puszki. Nie pozwól by płyn z aplikatora wyciekł na skórę i trzymaj pojemnik z daleka od oczu. Musisz odczekać 15 sekund, trzymając aplikator skierowany do dołu przed dotknięciem brodawki lub kurzajki. Dzięki temu cały płyn zgromadzi się na dole aplikatora i osiągnie temperaturę zamrażania optymalną dla efektywnej kuracji.
5. Upewnij się, że brodawka bądź kurzajka jest skierowana ku górze. Trzymając aplikator skierowany w dół należy delikatnie przyłożyć jego końcówkę do centralnej części brodawki bądź kurzajki na 30 minimum sekund, ale nie dłużej niż 40 sekund. Nie wolno trzeć aplikatorem po powierzchni brodawki bądź kurzajki. Wyrzuć aplikator po każdym użyciu.

Produkt przeznaczony do usuwania kurzajek i brodawek
Skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek oparty na metodzie natychmiastowego zamrażania. Po użyciu powstanie pęcherzyk. Kurzajka bądź brodawka powinna odpaść w przeciągu 10-14 dni, a na jej miejscu odrośnie nowa, zdrowa skóra. Nie należy aplikować preparatu na pojedynczą kurzajkę lub brodawkę więcej niż 4 razy.
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
Nazwa produktu uregulowana prawnie Spray do usuwania kurzajek i brodawek
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa PRZED UŻYCIEM UWAŻNIE PRZECZYTAĆ ULOTKĘ DOŁĄCZONĄ DO PRODUKTU.

Scholl i diabetycy
Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków i osoby ze słabym krążeniem krwi.

NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Używać tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Składniki: Dimethyl Ether, Propane, Isobutane. Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby z zaburzeniami krążenia. Nie należy stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Używać wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Zawsze stosować z aplikatorami dostarczonymi przez producenta w oryginalnym opakowaniu. Niewłaściwe użycie produktu może powodować oparzenia, bliznowacenie zdrowych tkanek oraz ślepotę. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie.

Opis produktu

Spray do usuwania kurzajek i brodawek Co wyróżnia i jak działa Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek? Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek jest oparty na metodzie natychmiastowego zamrażania, która jest stosowana przez lekarzy i specjalistów. Jest to skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek. Zawiera: 1 x 80 ml / 53 g e spray z 12 aplikatorami do jednorazowego użytku

30 inne produkty w tej samej kategorii: