BUDYŃ

Gellwe Rodzinny Budyń smak waniliowy 64 g

Gellwe Rodzinny Budyń smak waniliowy 64 g Zobacz większe

Nazwa: Gellwe Rodzinny Budyń smak waniliowy 64 g

Ilość: 64 g

Cena 1,29 zł

Cena za kilogram 20,16 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

1,29 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta FoodCare Sp. z o.o.
ul. Spokojna 4
32-080 Zabierzów
Dodatki Substancje konserwujące: Nie zawiera
Zalecenia dla alergików Orzechy laskowe: Może zawierać
Mleko: Może zawierać
Soja: Może zawierać
Pszenica: Może zawierać

Produkt może zawierać śladowe ilości soi, pszenicy, mleka i orzechów laskowych.
Składniki skrobia kukurydziana
skrobia modyfikowana
skrobia ziemniaczana
aromaty
barwniki: karoteny, ryboflawiny
Przechowywanie Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Adres zwrotny FoodCare Sp. z o.o.
ul. Spokojna 4
32-080 Zabierzów
Przygotowanie i stosowanie 1. Z ¾ litra zimnego mleka odlać 1 szklankę, wsypać do niej zawartość torebki i dodać trzy łyżki cukru (ok. 60 g0, dobrze wymieszać.
2. Resztę mleka zagotować (można dodać łyżeczkę masła). Do gotującego się mleka wlać rozrobiony proszek, mieszając gotować przez chwilę.
3. Do wypłukanych zimną wodą salaterek wlać gotowy budyń.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Budyń smak waniliowy w proszku na 3/4 litra mleka
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: Wartość odżywcza po przygotowaniu z mlekiem 2% tłuszczu i cukrem: w 100 g / w 1 porcji (ok. 145 g) /
Wartość energetyczna 405 kJ / 96 kcal / 588 kJ / 139 kcal 7%* /
Tłuszcz 1,7 g / 2,5 g 4%* /
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g / 1,5 g 8%* /
Węglowodany 17,1 g / 24,8 g 10%* /
w tym cukry 11,1 g / 16,1 g 18%* /
Białko 3 g / 4,3 g 9%* /
Sól 0,1 g / 0,14 g 2%* /
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Opis produktu

Wspaniały deser o aksamitnej konsystencji. Może być podawany na ciepło i zimno z sokiem owocowym lub z białą czekoladą.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: