DEMAKIJAŻ

Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera normalna i mieszana.

Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera normalna i mieszana. Zobacz większe

Nazwa: Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera normalna i mieszana.

Cena 3,99 zł


3,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Zalecenia dla alergików Chusteczki czyszczą, nawilżają i koją. Zawierają ekstrakt z aloesu, słodkich migdałów i bawełny. Usuwają wodoodporny makijaż. Chusteczki w 100% pochodzenia roślinnego. Testowane dermatologicznie i okulistycznie.
Składniki Ingredients: AQUA, ISOPROPYL PALMITATE, POLYGLYCERYL-4 CAPRYLATE/CAPRATE, POLYGLYCERYL-4 LAURATE/SEBACATE, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, PARFUM, GLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM POLYACRYLATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, DICAPRYLYL CARBONATE, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, SORBITAN TRIOLEATE, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED EXTRACT, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT, POTASSIUM SORBATE.
Adres zwrotny Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie przemyć delikatnie twarz i oczy. Po zastosowaniu zamknąć opakowanie za pomocą odklejanej etykiety, aby zachować świeżość chusteczek. Nie stosować na podrażnioną lub skaleczoną skórę. Bez konieczności spłukiwania. Nie wyrzucać do toalety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Adres dystrybutora Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie WM CHUSTECZKI DO DEMAKIJAZU SKORA NORMALNA I MIESZANA 25szt
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa przemyć delikatnie twarz i oczy. Po zastosowaniu zamknąć opakowanie za pomocą odklejanej etykiety, aby zachować świeżość chusteczek. Nie stosować na podrażnioną lub skaleczoną skórę. Bez konieczności spłukiwania. Nie wyrzucać do toalety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Wartości odżywcze Waga netto: 25 sztuk

Opis produktu

Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera normalna i mieszana.

23 inne produkty w tej samej kategorii: