DEZODORANTY

Garnier Mineral Invisi Cool Antyperspirant 150 ml

Garnier Mineral Invisi Cool Antyperspirant 150 ml Zobacz większe

Nazwa: Garnier Mineral Invisi Cool Antyperspirant 150 ml

Cena 12,99 zł


12,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
Składniki Isobutane
Dimethicone
Aluminum Chlorohydrate
Isopropyl Palmitate
Triethyl Citrate
Parfum / Fragrance
Stearalkonium Bentonite
Dimethiconol
Benzyl Alcohol
Perlite
Hexyl Cinnamal
Adres zwrotny Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
www.garnier.com
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Rozpylić na skórę pod pachami z odległości 15 centymetrów. Jeżeli atomizer się zatka, odwróć butelkę do góry dnem i przepłukać gorącą wodą.
Adres dystrybutora Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie Antyperspirant
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa UWAGA - AEROZOL SKRAJNIE ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem: ryzyko rozerwania po wystawieniu pojemnika na działanie wysokiej temperatury. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, nieosłoniętego płomienia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na nieosłonięty płomień ani na inne źródła zapłonu. Nie dziurawić ani nie spalać pojemnika nawet po zużyciu. Chronić przed słońcem. Chronić przed temperaturą powyżej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. Nie wdychać. Nie stosować do innych celów niż te, do których produkt jest przeznaczony. Nie stosować w dusznym pomieszczeniu.

Opis produktu

Antyperspirant Garniera z Mineralite** - minerałem o właściwościach ultraabsorpcyjnych. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią*. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu. Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry. Invisi Cool: Ochrona przeciw białym śladom oraz intensywna świeżość przez cały dzień. Świeży zapach. * Test instrumentalny. ** Mineralite = Perlite. Bez alkoholu - bez alkoholu etylowego.

30 inne produkty w tej samej kategorii: