DEZODORANTY

Garnier Mineral Protection 5 Floral Fresh Antyperspirant 150 ml

Garnier Mineral Protection 5 Floral Fresh Antyperspirant 150 ml Zobacz większe

Nazwa: Garnier Mineral Protection 5 Floral Fresh Antyperspirant 150 ml

Ilość: 150 ml

Cena 12,99 zł

Cena za litr 86,60 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

12,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta GARNIER
16, Place Vendôme
75001 Paris
Składniki Isobutane
Aqua / Water
Dimethicone
Aluminum Chlorohydrate
Parfum / Fragrance
Phenoxyethanol
Dimethiconol
Perlite
Tetrasodium Glutamate Diacetate
Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Adres zwrotny Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
www.garnier.com
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: przed użyciem mocno wstrząsnąć. Rozpylić na skórę pod pachami z odległości 15 centymetrów. Jeżeli atomizer się zatka, obrócić butelkę do góry dnem i przepłukać gorącą wodą.
Adres dystrybutora Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie Antyperspirant
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa UWAGA - AEROZOL SKRAJNIE ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem: ryzyko rozerwania po wystawieniu pojemnika na działanie wysokiej temperatury. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, nieosłoniętego płomienia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na nieosłonięty płomień ani na inne źródła zapłonu. Nie dziurawić ani nie spalać pojemnika nawet po zużyciu. Chronić przed słońcem. Chronić przed temperaturą powyżej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. Nie wdychać. Nie stosować do innych celów niż te, do których produkt jest przeznaczony. Nie stosować w dusznym pomieszczeniu.

Opis produktu

Antyperspirant Garniera 48h z Mineralite** - minerałem o właściwościach ultraabsorpcyjnych. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią*. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu. Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry. Protection 5: Kompletna ochrona skóry i ubrań 5 w 1: (1) przeciw przykremu zapachowi (2) przeciw wilgoci (3) przeciw podrażnieniom (4) przeciw białym śladom (5) przeciw żółtym plamom. Świeży, kwiatowy zapach. * Test instrumentalny. ** Mineralite = Perlite. Bez alkoholu - bez alkoholu etylowego.

30 inne produkty w tej samej kategorii: