DLA KOTÓW

Hilton Obroża biobójcza dla kotów i małych psów przeciw pchłom i kleszczom 43cm

Hilton Obroża biobójcza dla kotów i małych psów przeciw pchłom i kleszczom 43cm Zobacz większe

Nazwa: Hilton Obroża biobójcza dla kotów i małych psów przeciw pchłom i kleszczom 43cm

Cena 16,99 zł


16,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Substancja czynna : geraniol 13g/100 g
O produkcie Produkt przeznaczony do zwalczania pcheł i kleszczu u kotów i małych psów . Obroża MAX zabezpiecza zwierzę przed inwazją pcheł w czasie 47 dni , kleszczy w czasie 38 dni . Stosować u zwierząt dorosłych oraz kociąt i szczeniąt od 4 miesiąca życia . W przypadku reakcji zdjąć obrożę z szyi zwierzęcia i wykąpać go stosując mydło lub szampon . Pianę spłukać dużą ilością wody . Produkt przeznaczony wyłącznie dla zwierząt .
Przygotowanie i stosowanie Obrożę wyjąć z opakowania i dostosować do obwodu szyi zwierzęcia . Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm . Pasek ma zapięcie pozwalające na regulację długości obroży z zależności od obwodu szyi zwierzęcia . Obroża Max wykazuje aktywność biobójczą w 48 godzin od założenia produktu na szyję zwierzęcia .
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Po założeniu obroży umyć ręce . Nie stosować równolegle z innymi preparatami biobójczymi . Nie stosować u młodych zwierząt w wieku poniżej 4 miesiące .
W przypadku alergii na olejek eteryczny sporadycznie może dochodzić do miejscowych uczuleń , szczególnie gdy obroża jest zbyt ciasna . W przypadku wystąpienia niepokojących objawów (reakcja alergiczna , utrzymujące się podrażnienie) skonsultować się z lekarzem .

Opis produktu

Hilton Obroża biobójcza dla kotów i małych psów przeciw pchłom i kleszczom 43cm 

28 inne produkty w tej samej kategorii: