DO CZYSZCZENIA

Promocje

Ace Ultra Floral Perfume Odtłuszczająca pianka z wybielaczem 700 ml

Ace Ultra Floral Perfume Odtłuszczająca pianka z wybielaczem 700 ml Zobacz większe

Nazwa: Ace Ultra Floral Perfume Odtłuszczająca pianka z wybielaczem 700 ml

Ilość: 700 ml

Cena 17,99 zł

Cena za litr 25,70 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

17,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie chloru
kompozycje zapachowe
O produkcie ACE 700ml Ultra Flowers pianka w sprayu wybielająco odtłuszczająca

• konsystencja pianki
• wszechstronne zastosowanie
• przyjemny kwiatowy zapach

ACE 700ml Ultra Flowers pianka w sprayu wybielająco odtłuszczająca

• konsystencja pianki
• wszechstronne zastosowanie
• przyjemny kwiatowy zapach

Pianka w sprayu wybielająco-odtłuszczająca marki ACE to wyjątkowy produkt do różnorodnego zastosowania. Dzięki konsystencji pianki jest wygodny w stosowaniu, nie rozpryskuje się i nie kapie nawet na pionowych powierzchniach. Produkt posiada wszechstronne zastosowanie, doskonale nadaje się do wstępnego oczyszczania tkanin i trudnych plam oraz małych powierzchni i powierzchni pionowych. Dezynfekuje, odtłuszcza, usuwa plamy. Przyjemny kwiatowy zapach.
Przechowywanie Data ważności: 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu
Adres zwrotny NAVO ORBICO Sp. z o.o.
ul. Oświęcimska 51
43-100 Tychy

Serwis Konsumencki:
+48 223072272
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia:
Pranie białych tkanin: Stosować tylko do białych tkanin. Aby namoczyć plamę przed praniem, nałożyć bezpośrednio na plamę tak, aby była całkowicie pokryta. Pozostawić na 5 minut, a następnie prać jak zwykle.
Czyszczenie powierzchni: Spryskać powierzchnię produktem i spłukać używając szmatki lub gąbki. W przypadku utrwalonych zabrudzeń pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać.
Adres dystrybutora NAVO ORBICO Sp. z o.o.
ul. Oświęcimska 51
43-100 Tychy
Kraj pochodzenia Turcja
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa ACE ULTRA ODTŁUSZCZAJĄCA PIANKA Z WYBIELACZEM. UWAGA. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Nie rozpylać w kierunku twarzy i oczu. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Uwaga! Nie razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Z kolorowymi wzorami w razie wątpliwości wypróbować na niewidocznym fragmencie, stosując rozcieńczony produkt. Stosować na linoleum/aluminium. Nie wystawiać na działanie ciepła ani bezpośredniego światła słonecznego. Zawsze przechowywać produkt w oryginalnym opakowaniu.

Opis produktu

Główne zastosowania: - pranie i pielęgnacja domu, - tkaniny (pranie wstępne), - małe powierzchnie i powierzchnie pionowe, - trudniejsze plamy. Korzyści dla grupy docelowej: Precyzyjne nakładanie na plamy i powierzchnie pionowe eliminuje ograniczenia dotyczące wybielaczy: - mniejszy nieprzyjemny zapach, - przyjemny zapach, - nie rozpryskuje się. Konsystencja: pianka.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: