DO WC

Promocje

Kret Bio Kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym 2w1 150 g (3 x 50 g)

Kret Bio Kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym 2w1 150 g (3 x 50 g) Zobacz większe

Nazwa: Kret Bio Kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym 2w1 150 g (3 x 50 g)

Ilość: 150 g

Cena 7,99 zł

Cena za kilogram 53,27 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

7,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
Adres zwrotny Global Cosmed Group S.A.
ul. Wielkopolska 3
26-600 Radom
tel. +48 48 384 58 01
www.globalcosmed.eu
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Włożyć kostkę WC Bio kret do spłuczki po stronie przeciwnej do wlotu wody. Nie należy zdejmować folii z kostki ponieważ ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. W momencie zaniku koloru należy włożyć nową kostkę toaletową.
Adres dystrybutora Global Cosmed Group S.A.
ul. Wielkopolska 3
26-600 Radom
Nazwa produktu uregulowana prawnie Kostka do spłuczki
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Zawiera: Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Cocamide MEA. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych. Zawiera: 2,4-DIMETHYL-3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Produkt zawiera m.in.: ≥30% anionowe środki powierzchniowo-czynne, ≥5%-<15% niejonowe środki powierzchniowo-czynne. Zawiera kompozycję zapachową, enzymy.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym 2w1 to unikalna kombinacja aktywnego czyszczenia i pachnących składników: Faza1 Biała część kostki: myje, doskonale usuwa osady, brud, zapobiega osadzaniu się kamienia i działa pod powierzchnią wody. Faza 2 Niebieska część kostki: odświeża, barwi wodę w kolorze niebieskim i skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając toaletę nienagannie czystą. Kostka posiada właściwości zapobiegające tworzeniu się kamienia i osadów, zarówno w zbiorniku spłuczki, jak i w muszli. Zapewnia higieniczną czystość i jest łatwo biodegradowalna. Dodatkową jej zaletą jest wspomaganie przebiegu procesów rozkładu w osadnikach przydomowych oczyszczalni ścieków. Najlepszy efekt można osiągnąć stosując kostkę WC Bio kret systematycznie. Dwufazowa formuła: - skutecznie czyści i nadaje połysk - upłynnia osady stałe - likwiduje nieprzyjemne zapachy - wspomaga udrażnianie przewodów kanalizacyjnych - wspomaga naturalne procesy rozkładu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: