GAZOWANE

S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 1 l

S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 1 l Zobacz większe

Nazwa: S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 1 l

Cena 4,25 zł


4,25 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta San Pellegrino S.P.A.
San Pellegrino Terme (Bg)
Località Ruspino
Włochy

Rozlewnia i otwór:
San Pellegrino Terme (Bergamo)
Włochy
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, wolnym od obcych zapachów. Chronić przed nasłonecznieniem i przemrożeniem.
Adres zwrotny Nestlé Polska S.A.
Ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
+48 801 361 391
Adres dystrybutora Nestlé Polska S.A.
Ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
+48 801 361 391
Kraj pochodzenia Włochy
Nazwa produktu uregulowana prawnie Naturalna woda mineralna wzbogacona dwutlenkiem węgla ze źródła, wysokonasycona dwutlenkiem węgla, zawierająca wapń i siarczany.
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: Składniki mineralne (mg/L)

SO4 2 -401 /
HCO3 -244 /
Ca 2 +166 /
Cl -49.6 /
Mg 2 +49.5 /
Na +30.0 /
Suma składników mineralnych: 952 mg/L

Opis produktu

S.Pellegrino Musująca Naturalna Woda Mineralna to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do najlepszych światowych składników. Wypływa z naturalnych źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia. Plastikowa butelka o pojemności 1 litra to idealny rozmiar do dzielenia się z przyjaciółmi w domu. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino. Od momentu powstania w 1899 roku S.Pellegrino jest ikonicznym symbolem włoskiego stylu, dobrego jedzenia i stylu życia. Jest po to, aby odświeżyć te cenne chwile dzielone z przyjaciółmi i rodziną w domu. Stoi dumnie na stołach niektórych z najsłynniejszych restauracji na świecie, a wszystko to w musującym stylu i typowej włoskiej elegancji. Woda mineralna naturalnie gazowana S.Pellegrino rozprzestrzenia wyrazisty smak Włoch na całym świecie; smak miejsca, w którym każda chwila jest cenna. Niepowtarzalny smak wody mineralnej S.Pellegrino to efekt naturalnej podróży, która odbywa się w dolomitowych górach z widokiem na dolinę rzeki Brembo. To tutaj, na nietkniętych ziemiach północno-zachodnich Alp włoskich, woda S.Pellegrino rozpoczyna swoją 30-letnią podróż w głąb ziemi. Podczas tej podróży woda przepływa powoli przez różne formacje skalne, zbierając minerały, takie jak wapń, magnez i potas, które tworzą niepowtarzalny smak gazowanej naturalnej wody mineralnej S.Pellegrino.

30 inne produkty w tej samej kategorii: