Główna

INTENSON ZESTAW YERBA MATE KLASYCZNA 150 g

ZESTAW YERBA MATE KLASYCZNA Zobacz większe

Nazwa: INTENSON ZESTAW YERBA MATE KLASYCZNA 150 g

Cena 42,50 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

42,50 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Producent:
Intenson Europe Sp. z o. o.
Całowanie 94G
05 – 480 Karczew
Polska
Składniki 100% suszony liść cięty yerba mate (ostrokrzew paragwajski)
O produkcie Idealny zestaw, aby rozpocząć swoją przygodę z yerba mate. Składa się z doskonałej Yerba mate Klasyczna 150g, Matero Ceramiczne calabaza brąz – prążkowane oraz Bombilla nierdzewna Inox Resorta II srebrna.Matero Ceramiczne Calabaza brązowe – prążkowane: Artystycznie, ręcznie wykonane naczynko z ceramiki w kształcie naturalnego materka z tykwy. Szkliwione wewnątrz i zewnątrz. Pojemność około 350 ml. Bardzo praktyczne i łatwe w utrzymaniu. Nie ma obawy, że zapleśnieje. Naczynko dekoracyjne.Bombilla nierdzewna Inox Resorta II srebrna jeden z najlepszych modeli bombilli nierdzewnych. Dł. 14cm. Doskonale się sprawdza z każdym rodzajem naczynka. Filtr typu sprężynkowego, doskonale filtruje i nie powoduje zatykania się bombilli. Można czyścić w zmywarkach. Bombilla nie przebarwia się i nie śniedzieje. Wykonana jest ze szlachetnej stali nierdzewnej – 201 ss. Nie koroduje i nie śniedzieje. Wygląda zawsze jak nowa. Rurka dekoracyjna.
Adres zwrotny Intenson Europe Sp. z o.o.
Całowanie 94G
05-480 Karczew
Przygotowanie i stosowanie Tradycyjny sposób przygotowania polega na piciu yerba mate przy pomocy bombilli (rurki do picia) oraz specjalnego naczynia (matero). Przygotuj wodę o temperaturze ok. 75°C – można w tym celu użyć termometru kuchennego. Można ją dosłodzić cukrem, miodem lub zagęszczonym sokiem. Nasyp susz yerba mate od 1/3 do 3/4 objętości naczynia. Dla początkujących polecamy nasypać mniejszą ilość yerba mate w celu uzyskania łagodniejszego smaku. Wkładamy rurkę do picia yerba mate oraz zalewamy wcześniej przygotowaną wodą.

Opis produktu

Yerba mate to tradycyjny południowoamerykański napój, który może zastąpić kawę. Nasza przygotowana jest dzięki użyciu najnowocześniejszego sposobu suszenia liści za pomocą gorącego powietrza. Dzięki temu produkt jest naturalny i nie traci właściwości odżywczych oraz nie ma dymnego posmaku.

30 inne produkty w tej samej kategorii: