KEMPING, OGRÓD, WYPOCZYNEK

Bros Gaśnica na osy i szerszenie 300 ml

Obniżka! Bros Gaśnica na osy i szerszenie 300 ml Zobacz większe

Nazwa: Bros Gaśnica na osy i szerszenie 300 ml

Ilość: 300 ml

PROMOCJA! 13,99 zł

stara cena oszczędzasz
14,99 zł -1,00 zł
Cena za litr 46,63 zł

13,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta BROS Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań

Podmiot odpowiedzialny:
BROS Sp.j.
ul. Sokoła 7/6
60-644 Poznań
Zalecenia dla alergików Zawiera permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
O produkcie Aerozol do zwalczania os i szerszeni oraz niszczenia ich gniazd - w ogrodach, na tarach i balkonach. Unikalna konstrukcja zaworu umożliwia oprysk z odległości 5 m zapewniając bezpieczeństwo i wygodę.
Adres zwrotny BROS Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.bros.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać obficie gniazdo i wlot do niego. Oprysk wykonywać z odległości ok. 5 m zgodnie z kierunkiem wiatru, wczesnym rankiem lub wieczorem, gdy owady są mniej aktywne. Gniazdo można usunąć najwcześniej po 24 h od zabiegu. Preparat zwalcza osy i szerszenie wracające do gniazd jeszcze kilka dni po oprysku.
Kraj pochodzenia Polska
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Środki ostrożności: Podczas stosowania preparatu nie spożywać posiłków, po zakończeniu pracy z preparatem umyć ręce.

Niebezpieczeństwo

Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać rozpylonej cieczy.

Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza, oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 66 54. Skutki uboczne nie są znane.
Zużyty produkt oraz jego pozostałości podlegają selektywnej zbiórce odpadów. Preparat przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń domowych i pasz. Preparat nie służy do gaszenia pożarów.

Zawiera permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Zawiera niskowrzącą modyfikowaną frakcję benzynową.

Opis produktu

Aerozol do zwalczania os i szerszeni oraz niszczenia ich gniazd - w ogrodach, na tarasach i balkonach. Unikalna konstrukcja zaworu umożliwia oprysk z odległości 5 m zapewniając bezpieczeństwo i wygodę.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: