KEMPING, OGRÓD, WYPOCZYNEK

Promocje

Bros Płyn do elektro na komary 40 ml

Bros Płyn do elektro na komary 40 ml Zobacz większe

Nazwa: Bros Płyn do elektro na komary 40 ml

Ilość: 40 ml

Cena 20,99 zł

Cena za litr 524,75 zł

20,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta BROS Sp. z o.o. sp. k.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
Adres zwrotny Podmiot odpowiedzialny i producent:
BROS Sp. z o.o. sp. k.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.bros.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do gniazdka 230 V tak, aby butelka znajdowała się w pozycji pionowej. Płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia. Pustą butelkę wymienić na nową.

Uwaga! Nie podłączać urządzenia do prądu w pozycji odwróconej (butelka do góry dnem).
Nazwa produktu uregulowana prawnie Płyn do elektro na komary
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Środki ostrożności: Uwaga
H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi. Po użyciu elektrofumigatora umyć ręce. Nie używać urządzenia w pomieszczeniu, w którym przebywają małe dzieci, osoby chore, alergicy. Elektrofumigator używać przy otwartych oknach lub po zabiegu dokładnie przewietrzyć. Urządzenia nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałami palnymi i wodą. Podczas działania nie dotykać elektrofumigatora metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma.
Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 66 54.Skutki uboczne nie są znane. Przechowywać z dala od żywności. Puste opakowania i pozostałości produktu dostarczyć na odpowiednie wysypisko lub do utylizacji.

Substancja czynna: praletryna 1% (1 g/100 g).

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 0755/04.

Opis produktu

Płyn owadobójczy do stosowania z elektofumiagatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Zabezpiecza pomieszczenie do 20 m2 (ok. 50 m3) przez 60 nocy przy stosowaniu 8 h na dobę. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min. od włączenia. Płyn pasuje do elektrofumigatorów dostępnych na rynku.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: