KOSMETYKI

SONAX XTREME BRILLIANT WAX 1 250ML

SONAX XTREME BRILLIANT WAX 1 250ML Zobacz większe

Nazwa: SONAX XTREME BRILLIANT WAX 1 250ML

Cena 44,99 zł


44,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta SONAX GmbH
Munchener Str.75
D86633 Neuburg/Donau
O produkcie Zapewnia długotrwałą ochronę lakieru przed wpływem czynników atmosferycznych. Technologia Hybrid Ner Protection opierająca się na połączeniu specjalnych organicznych i nieograniczonych komponentów tworzy trwałą błyszczącą warstwę ochronną, wygładza woskowaną powierzchnię i zapewnia długo utrzymujący się "efekt rosy"- rozprasza krople wody. Preparat XTREME Brilliant Wax 1 nie pozostawia trudnych do usunięcia białych plam i smug na elementach wykonanych z tworzywa sztucznego.
Przechowywanie Towar nie ulega przeterminowaniu.
Chronić przed mrozem.
Adres zwrotny P.P.H. Parys Sp. z.o.o.
20-328 Lublin
ul.L.Herc 3
Przygotowanie i stosowanie Przed użyciem dokładnie umyć samochód w myjni lub ręcznie oraz dokładnie przetrzeć do sucha irchą. W przypadku zmatowiałego lub starego lakieru zastosować wcześniej SONAX XTREME Polish + WAX 2 lub 3.Dobrze wstrząsnąć opakowanie. Nałożyć preparat na gąbkę do aplikacji wosku SONAX i równomiernie rozprowadzić. Jednocześnie nanosić i polerować jeden element nadwozia np. maskę lub błotnik. Pozostawić na krótko do wyschnięcia. Usunąć pozostałości ściereczką z mikrofibry SONAX. Preparat SONAX XTREME Brilliant Wax 1 może być używany z maszyną polerską (nie używać tkanin polerskich).
Adres dystrybutora P.P.H. Parys Sp. z.o.o.
20-328 Lublin
ul.L.Herc 3
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Nie stosować na nagrzane powierzchnie i bezpośrednio na słońcu.

Chronić przed dziećmi.

Opis produktu

Twardy wosk w płynie bez substancji ściernych do lakierów nowych oraz wypolerowanych. Dzięki innowacyjnej technologii Hybrid Net Protection nadaje połysk, przywraca głębię koloru oraz długotrwale zabezpiecza lakier.

30 inne produkty w tej samej kategorii: