KREMY DO RĄK

Promocje

Scholl Fresh Step Dezodorant do butów 150 ml

Obniżka! Scholl Fresh Step Dezodorant do butów 150 ml Zobacz większe

Nazwa: Scholl Fresh Step Dezodorant do butów 150 ml

Ilość: 150 ml

PROMOCJA! 12,59 zł

stara cena oszczędzasz
17,99 zł -5,40 zł
Cena za litr 83,93 zł

12,59 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd.
Dansom Lane
Hull
HU8 7DS
U.K.

Reckitt Bencikser S.A. (Poland)
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Składniki Alcohol Denat.
Butane
Isobutane
Propane
Parfum
Limonene
Hexyl Cinnamal
Adres zwrotny Reckitt Bencikser S.A. (Poland)
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
www.scholl.com.pl
0801 115 11 lub (022) 541 91 15
Przygotowanie i stosowanie Jak należy stosować produkt? Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Rozpylić równomiernie wewnątrz buta przed i/lub po użyciu. Przed założeniem poczekać, aż buty wyschną. Natychmiast zetrzeć produkt z zewnętrznej powierzchni obuwia. Nie pozostawia osadu.
Kraj pochodzenia UE
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Uwaga: Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Trzymać z dala od oczu. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem, nie wdychać i unikać kontaktu ze skórą. Jeżeli podrażnienie skóry będzie postępowało, przerwać stosowanie. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Zawiera Limonene. Może powodować reakcję alergiczną.

Skrajnie łatwopalny

Opis produktu

Czym wyróżnia się Scholl Fresh Step do butów marki Scholl? Scholl Fresh Step Dezodorant do butów w sprayu został opracowany w oparciu o formułę Dual-Active, która: Natychmiast neutralizuje nieprzyjemny zapach; Zapewnia 24-godzinną ochronę butów przed nieprzyjemnym zapachem. Wysusza obuwie nie pozostawiając osadów, abyś mógł bez obaw zdjąć buty wszędzie i o każdej porze. Nadaje się do wszystkich rodzajów obuwia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: