KREMY DO STÓP

Vedimasan Odprężający żel do nóg 120 ml

Vedimasan Odprężający żel do nóg 120 ml Zobacz większe

Nazwa: Vedimasan Odprężający żel do nóg 120 ml

Ilość: 120 ml

Cena 24,99 zł

Cena za litr 208,25 zł

Vedimasan Odprężający żel do nóg 120 ml

Więcej szczegółów

24,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Składniki Aqua
Propylene Glycol
Panthenol
Propylene Glycol / Horse Chestnut Extract
Glycerin / Aqua / Ruscus Aculeatus Root Extract / Citrus Limon Peel Extract / Solidago Virgaurea Extract
Carbomer
Parfum
Methylparaben
Sodium Hydroxide
Propylparaben
Menthol
O produkcie Wracasz wieczorem do domu, odkładasz torbę, zdejmujesz buty... To moment tylko dla Ciebie. Filiżanka ulubionej herbaty, wygodny fotel i ... relaksujący masaż?
Teraz jest na wyciągnięcie ręki - vedimasan to odprężający żel do nóg zamknięty w wygodnej tubie ze specjalną nakładką masującą, która wzmacnia relaksujące działanie składników aktywnych.
Żel jest oparty na wyciągach z ruszczyka, cytryny, nawłoci i kasztanowca, które uelastyczniają naczynia krwionośne i łagodzą uczucie ciężkości nóg. Dodatkowo pantenol i mentol zapewniają przyjemny efekt chłodzenia. Po kilku minutach masażu poczujesz, że Twoje nogi są odprężone i wypoczęte.
A chyba o to chodzi?
Przechowywanie Przechowuj w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Nie zamrażaj. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Adres zwrotny Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia:
vedimasan możesz stosować kilka razy dzienne, w zależności od potrzeb. To bardzo proste - przekręć głowicę na pozycję ON i nanieś odpowiednią ilość żelu na skórę nogi. Zamknij głowicę wracając do pozycji OFF i zacznij masować dociskając nakładkę do skóry. Po kilku minutach poczujesz przyjemne odprężenie i lekkość nóg.
Nie stosuj żelu na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Jeśli dostanie się do oczu, przemyj je czystą wodą.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Odprężający żel do nóg
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Przeciwwskazania:
Nie stosuj produktu, jeśli masz uczulenie na którykolwiek jego składnik. Jeśli po zastosowaniu pojawi się podrażnienie skóry w postaci pieczenia, świądu lub rumienia, przerwij stosowanie. Możesz do niego wrócić, gdy objawy ustąpią.

Opis produktu

Wracasz wieczorem do domu, odkładasz torbę, zdejmujesz buty... To moment tylko dla Ciebie. Filiżanka ulubionej herbaty, wygodny fotel i ... relaksujący masaż? Teraz jest na wyciągnięcie ręki - vedimasan to odprężający żel do nóg zamknięty w wygodnej tubie ze specjalną nakładką masującą, która wzmacnia relaksujące działanie składników aktywnych. Żel jest oparty na wyciągach z ruszczyka, cytryny, nawłoci i kasztanowca, które uelastyczniają naczynia krwionośne i łagodzą uczucie ciężkości nóg. Dodatkowo pantenol i mentol zapewniają przyjemny efekt chłodzenia. Po kilku minutach masażu poczujesz, że Twoje nogi są odprężone i wypoczęte. A chyba o to chodzi?

10 inne produkty w tej samej kategorii: