KSIĄŻKI

365 Dni Blanka Lipińska

365 Dni Blanka Lipińska Zobacz większe

Nazwa: 365 Dni Blanka Lipińska

Cena 39,90 zł


Walentynki 2020

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

39,90 zł

Zobacz więcej danych

O produkcie 365 dni to ociekająca seksem , brutalnością i luksusem połączenie Ojca Chrzestnego z Pięćdziesięcioma Twarzami Greya . Soczyście opisany świat gangsterski , w którym nie ma litości , granic ani zasad - poza jedną : Ja tu rządzę , a ty musisz być moja !
Massimo Toriccelli jest młodym , szalenie przystojnym i szalenie niebezpiecznym szefem sycylijskiej mafii . Pieć lat temu podczas walki bossów został postrzelony i w stanie krytycznym trafił do szpitala . Wtedy , na granicy życia i śmierci , ukazała mu się tajemnicza nieznajoma . Postanowił , że za wszelka cenę będzie jego - w każdym znaczeniu tego słowa .

Laura Biel jest filigranową brunetką , miłośniczką luksusowych marek i znudzoną życiem 29 - letnią menadżerką hotelarstwa . Razem ze swoim chłopakiem Martinem i przyjaciółmi wyjeżdża na Sycylię . Wakacje mają naprawić pozbawionych namiętności związek i pomóc odnaleźć sens życia . Laura nie spodziewa się , że na jej drodze stanie najniebezpieczniejszy mężczyzna na Sycylii , który porwie ją , uwięzi , zagrozi śmiercią jej rodzinie i da 365 dni .... na pokochanie go .

Ale czy tyle wystarczy , by zakochać się w bestii ?

Opis produktu

365 Dni Blanka Lipińska 

30 inne produkty w tej samej kategorii: