MAKIJAŻ OCZU

ReveLash Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs

ReveLash Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs Zobacz większe

Nazwa: ReveLash Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs

Ilość: 6 ml

Cena 69,99 zł

Cena za litr 11 665,00 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

69,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Aqua
Propanediol
Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer
Glycerin
Phenoxyethanol
Sodium Hydroxide
Biotinoyl Tripeptide-1
Punica Granatum Fruit Extract
Panthenol
Bimatoprost
Disodium EDTA
Ethylhexylglycerin
Sodium Benzoate
Potassium Sorbate
O produkcie ReveLASH TM Serum do rzęs

Aktywne serum stymulujące wzrost rzęs to innowacyjna formuła z zaawansowanymi technologicznie składnikami gwarantująca olśniewające efekty.
Zawiera składnik aktywny, który podczas całego cyklu życia rzęs stymuluje ich długość, gęstość, grubość, wytrzymałość i nasycenie pigmentem. Pobudza wzrost nowych rzęs, a także skutecznie spowalnia proces ich wypadania.

SPEKTAKULARNE REZULTATY POTWIERDZONE BADANIAMI*:

Radykalna poprawa gęstości rzęs - 89%
Wyraźne wydłużenie rzęs - 85%
Rzęsy znacząco pobudzone do wzrostu - 86%
*badanie na wybranej grupie kobiet przez okres 8 tygodni
Produkt przebadany w profesjonalnym laboratorium
Badania przez i po użyciu produktu
Potwierdzenie bezpieczeństwa produktu
Adres zwrotny Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z o.o. sp.k., 05-506 Lesznowola, ul. Żytnia 19, Poland
Przygotowanie i stosowanie Używając aplikatora nakładaj serum na górną powiekę wzdłuż linii wzrostu rzęs, jednym
pociągnięciem, jak zwykły eyeliner. Stosuj raz dziennie, najlepiej wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę. Nie stosuj do wnętrza oka, ani na dolną powiekę. Delikatnie usuń nadmierną ilość produktu, która znajdzie się poza
miejscem docelowej aplikacji. Pierwszy rezultat można zaobserwować po 4-8
tygodniach. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 4-5 miesiącach kuracji. Następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2 lub 3 razy w tygodniu. Opakowanie wystarcza na 4 do 5 miesięcy kuracji.
Adres dystrybutora Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z o.o. sp.k., 05-506 Lesznowola, ul. Żytnia 19, Poland
Kraj pochodzenia Produkt UE
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Unikaj kontaktu preparatu z okiem, zwróć szczególną uwagę, aby aplikatorem nie dotknąć gałki ocznej. W przypadku dostania się preparatu do oka należy dokładnie przemyć oko ciepłą wodą. Jeśli przy pierwszym zastosowaniu nastąpiło podrażnienie, zmniejsz częstotliwość zastosowania, aż do zniknięcia podrażnienia. Jeśli podrażnienia nie znikną lub nasilą się, należy zaprzestać stosowania serum i skonsultować się z lekarzem. Przechowuj odżywkę w miejscu bezpiecznym i niedostępnym dla dzieci. Ze względu na brak testów klinicznych, nie poleca się stosowania preparatu: kobietom w ciąży, matkom karmiącym, osobom w trakcie chemioterapii, oraz osobom poniżej 18 roku życia. W przypadku osób z chorobami oczu preparat można stosować wyłącznie pod nadzorem lekarza.
MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE: W początkowej fazie stosowania produkt może wywołać miejscowe zaczerwienienie skory, swędzenie, mrowienie lub uczucie pieczenia. Po kilku użyciach objawy powinny ustąpić. Poważniejsze efekty uboczne mogą obejmować trwałe odbarwienie tęczówki, zwiększenie widoczności naczynek w gałce ocznej, brązowiejące przebarwienie wzdłuż linii rzęs. W większości przypadków odbarwienie nie jest trwałe i mija po zaprzestaniu stosowania produktu z bimatoprostem.

Opis produktu

REVELASH™ Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs to profesjonalny preparat polecany dla osób z problemem rzadkich, wypadających rzęs w celu wzmocnienia ich wytrzymałości, spowolnienia procesu wypadania i radykalnego zagęszczenia. Może być używany przez osoby noszące szkła kontaktowe, używające henny oraz do rzęs przedłużanych / zagęszczanych. Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs zostało wzbogacone o przełomowy LASH INFINITY SYSTEM™, który zawiera: BIMATOPROST uważany obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosków, BIOTINOYL TRIPEPTIDE, który intensywnie wzmacnia włókna i cebulki rzęs, zwiększa syntezę keratynocytów, dzięki czemu efektywnie kondycjonuje włoski, sprawiając, że są silne i jedwabiste, EKSTRAKT Z GRANATU, który głęboko nawilża, odżywia i odbudowuje rzęsy, wzmacnia i chroni ich kolor.

3 inne produkty w tej samej kategorii: