ODPLAMIACZE I WYBIELACZE

Promocje

Dr. Beckmann Wybielacz do bielizny i koronek 2 x 75 g

Dr. Beckmann Wybielacz do bielizny i koronek 2 x 75 g Zobacz większe

Nazwa: Dr. Beckmann Wybielacz do bielizny i koronek 2 x 75 g

Ilość: 150 g

Cena 14,99 zł

Cena za kilogram 99,93 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

14,99 zł

Zobacz więcej danych

Przechowywanie Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Adres zwrotny Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Tel. +48 22 241 19 72
www.wmdp.pl
www.dr-beckmann.pl
Przygotowanie i stosowanie Stosowanie
Ważne uwagi: Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach (np. przy otwartym oknie, na balkonie). Nie stosować w pomieszczeniach zamkniętych. Nie stosować produktu częściej niż raz dziennie. Nie wdychać oparów. Nie używać w pobliżu dzieci, kobiet w ciąży, astmatyków. Użyć rękawic ochronnych. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W razie kontaktu z oczami lub skórą przemyć dużą ilością wody. W przypadku połknięcia wypić dużą ilość wody i w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.
1. Zawartość obu torebek (komponent A i B) rozpuścić w około 3-4 litrach ciepłej wody (maksymalnie 30°C) mieszając plastikową łyżką. Nie używać żadnego innego środka w tym samym czasie.
2. Umieścić bieliznę w roztworze (maksymalnie 8 sztuk - ok. 400 g) i kompletnie ją zanurzyć używając do tego celu plastikowej łyżki. Nie przykrywać naczynia. Pozostawić na co najmniej 30 minut lub nawet na całą noc.
3. Dokładnie wypłukać bieliznę i prać jak zwykle. Natychmiast wylać roztwór do odpływu i przelać dużą ilością wody.
Zawsze należy sprawdzić instrukcję pielęgnacji odzieży na metce. Używać wyłącznie do białej bielizny. Produkt nie nadaje się do bielizny kolorowej lub z kolorowymi nadrukami. Skuteczność zmniejsza się poprzez użycie większej ilości wody lub sztuk ubrań niż zalecane. Środek nie usuwa zażółceń spowodowanych działaniem promieni słonecznych i środków wybielających, ani plam po kremach do opalania i samoopalaczach.
Odbarwienia spowodowane kolorem indygo i niebieskim oraz powstałe np. w wyniku tarcia o jeansy nie dadzą się usunąć.
Adres dystrybutora Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie Wybielacz do bielizny i koronek
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Wybielacz do bielizny i koronek

Komponent A
NIEBEZPIECZEŃSTWO! Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Może powodować uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pyłu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem. Zawartość/ pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.
Zawiera: kwas aminoiminometanosulfinowy.

Komponent B
UWAGA! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Zawiera: aktywator, ochrona koloru.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Opis produktu

Biała bielizna, w tym biustonosze, body, slipy, majtki, z czasem szarzeje i traci dobry wygląd. Dzięki podwójnej aktywnej formule Dr. Beckmann Wybielacz do bielizny i koronek usuwa zażółcenia i zszarzenia oraz sprawia, ze bielizna w krótkim czasie wygląda jak nowa. - Odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin - koronek, tkanin syntetycznych i mikrofibry - Podwójna aktywna formuła dla szybkiego i skutecznego rezultatu - Szczególnie łagodny dla włókien i zachowujący ich kształt - Dla higienicznej czystości - nawet w niskich temperaturach - Ochrona przed zafarbowaniem, jeśli na tkaninach znajdują się kolorowe metki

15 inne produkty w tej samej kategorii: