ODPLAMIACZE I WYBIELACZE

Lovela Baby Hipoalergiczny odplamiacz 1 l

Obniżka! Lovela Baby Hipoalergiczny odplamiacz 1 l Zobacz większe

Nazwa: Lovela Baby Hipoalergiczny odplamiacz 1 l

PROMOCJA! 21,99 zł
do 2021-11-30

stara cena oszczędzasz
31,27 zł -9,28 zł

21,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Polska
Składniki 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne
<5%: mydło, fosfoniany, phenoxyethanol, iodopropynylbutylcarbamate, enzymy, kompozycja zapachowa
Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Adres zwrotny RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Zalecenia:
Przed praniem: należy nalać płyn bezpośrednio na plamę i potrzeć. Dodaj 2 ml płynu i nie pozostawiaj płynu na tkaninie dłużej niż 10 min. Namaczanie: trudne i zaschnięte plamy najlepiej namoczyć przed praniem w ciepłej wodzie (o temp. do 40°C). Namaczać nie dłużej niż przez 6 godzin w przypadku białych tkanin oraz nie dłużej niż 1 godzinę w przypadku kolorowych. Po namaczaniu należy bardzo dokładnie wypłukać tkaninę. Pralka: nie przepełniać bębna pralki. Odplamiacz można stosować do tkanin białych i kolorowych. W przypadku tkanin o nietrwałych kolorach zaleca się sprawdzić trwałość barwnika nanosząc niewielką ilość płynu na ukrytą jej część. Następnie spłukać i poczekać do wyschnięcia. Nie używać jeśli kolor tkaniny ulegnie zmianie. Przestrzegać zaleceń producentów odzieży. Po użyciu odplamiacza nie wystawiać tkaniny na działanie słońca. Nie stosować w przypadku zalecenia prania chemicznego. Nie używać bezpośrednio na metalowe guziki czy klamerki. Przechowywać w pozycji pionowej. Stosować odplamiacz tylko razem z proszkiem lub mleczkiem Lovela. Dla twardej wody użyj 100 ml produktu, dla miękkiej wody 60 ml.
Adres dystrybutora RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Kraj pochodzenia Produkt UE
Nazwa produktu uregulowana prawnie Odplamiacz do tkanin.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Lovela BABY odplamiacz do tkanin. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Odplamiacz Lovela działa na typowe dziecięce plamy, jak np. z dań ze słoiczków, soku brzoskwiniowego, trawy, błota i kredek świecowych.

30 inne produkty w tej samej kategorii: