ODPLAMIACZE I WYBIELACZE

Vanish Oxi Action Odplamiacz do białych tkanin w proszku 470 g

Obniżka! Vanish Oxi Action Odplamiacz do białych tkanin w proszku 470 g Zobacz większe

Nazwa: Vanish Oxi Action Odplamiacz do białych tkanin w proszku 470 g

Ilość: 470 g

PROMOCJA! 20,79 zł
do 2021-12-06

stara cena oszczędzasz
27,95 zł -7,16 zł
Cena za kilogram 44,23 zł

20,79 zł

Zobacz więcej danych

Składniki >30%: związki wybielające na bazie tlenu
<5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, rozjaśniacze optyczne, enzymy
Adres zwrotny RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia
Potrzyj
Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle. Umyj i osusz miarkę przed włożeniem jej do pojemnika.
Namocz
Dodaj jedną miarkę do 4 L wody, delikatnie potrzyj i namaczaj w 4 L wody przez max 6 h. Po namoczeniu wypierz jak zwykle lub dokładnie wypłucz. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy potrzeć plamę przed wypłukaniem. 1 miarka = 60 ml.
Upierz
Dodaj do głównej komory szuflady pralki z detergentem do prania. Dodaj miarkę do każdego prania. Trudne i zaschnięte plamy - 1 miarka. Zwykłe plamy - 1/2 miarki.

Zalecenia: Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania. Przed użyciem sprawdź trwałość koloru, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny. Wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Zamykaj opakowanie po każdym użyciu i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po praniu z dodatkiem odplamiacza lub zastosowaniu go na odzież, wysusz tkaninę z daleka od bezpośredniego źródła ciepła lub słońca. Do wstępnego usuwania plam odplamiaczem Vanish stosuj tylko ciepłą wodę. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć potrzeba powtórzenia procesu. Nie używaj na tkaninach przeznaczonych do prania chemicznego. Nie używaj na tkaninach czy dywanach z jedwabiu, wełny lub skóry. Nie używaj produktu bezpośrednio na metalowe części (np. guziki, zamki). Przed płukaniem lub praniem zasadniczym nie wystawiaj tkaniny odplamianej odplamiaczem Vanish na bezpośrednie działanie ciepła lub światła słonecznego. Nie pozwól na wyschnięcie produktu na tkaninie (maksymalny czas kontaktu 5 min). Nie eksponuj produktu na słońcu. Nie zanieczyszczaj produktu w opakowaniu. Po wymieszaniu nie pozostawiaj roztworu w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Roztwór będzie nadal uwalniał tlen, co może doprowadzić do wzrostu ciśnienia i pęknięcia pojemnika.
Adres dystrybutora RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Vanish Oxi Action White odplamiacz do białych tkanin w proszku. Niebezpieczeństwo. Zawiera: Węglan disodu, związek z nadtlenkiem wodoru (2:3). Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

Nie stosować na ubrania w trakcie noszenia. W przypadku skóry wrażliwej zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.

Opis produktu

Pomaga przedłużać życie białych ubrań** *Rezultaty uzyskane na bawełnianych tkaninach przy użyciu produktu jako dodatku do cyklu prania w porównaniu do użycia samego detergentu w płynie. **Proszek Vanish używany jako dodatek do prania pomaga przedłużać życie twoich ubrań poprzez usuwanie plam, ochronę bieli nawet po 50 praniach* oraz zwalczanie nieprzyjemnych zapachów.

30 inne produkty w tej samej kategorii: