ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Air Wick 100% Naturalna mgiełka Odświeżacz powietrza Citrus 240 ml

Air Wick 100% Naturalna mgiełka Odświeżacz powietrza Citrus 240 ml Zobacz większe

Nazwa: Air Wick 100% Naturalna mgiełka Odświeżacz powietrza Citrus 240 ml

Ilość: 240 ml

Cena 7,99 zł

Cena za litr 33,29 zł

7,99 zł

Zobacz więcej danych

Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Adres zwrotny W razie pytań lub sugestii prosimy o kontakt:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel.: 227659500
Infolinia: 801115111, 225419115
www.airwick.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Trzymaj puszkę pionowo, skieruj wlot sprayu w kierunku środka pomieszczenia i naciśnij przycisk.
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Nazwa produktu uregulowana prawnie Odświeżacz powietrza
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Uwaga: używaj tego produktu ściśle według instrukcji. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Ekstremalne temperatury mogą wystąpić w samochodach, okolicach piecyków i kominków. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać bezpośrednio na powierzchnię. W przypadku kontaktu z powierzchnią, przetrzeć natychmiast wilgotną ściereczką. Nie rozpylać bezpośrednio na żywność i ubrania. 5% zawartości jest łatwopalna.

Opis produktu

Odświeżacz powietrza Air Wick 100% Naturalna Mgiełka Citrus Tradycyjne aerozole zawierają butan, co sprawia, że zapach jest sztuczny i przytłaczający. Aerozole Air Wick nie zawierają butanu i wykorzystują specjalną formułę na bazie wody, która zapewnia czystość rozpylanej mgiełki.

30 inne produkty w tej samej kategorii: