ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Promocje

Air Wick Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza Owocowe słodkości w kwitnącym parku 250 ml

Obniżka! Air Wick Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza Owocowe słodkości w kwitnącym parku 250 ml Zobacz większe

Nazwa: Air Wick Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza Owocowe słodkości w kwitnącym parku 250 ml

Ilość: 250 ml

PROMOCJA! 8,99 zł
do 2020-03-02

stara cena oszczędzasz
20,50 zł -11,51 zł
Cena za litr 35,96 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

8,99 zł

Zobacz więcej danych

Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 22 765 95 00
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)
www.airwick.pl
Przygotowanie i stosowanie Uwaga: Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności i instrukcją, którą zachowaj. Wyłącz urządzenie (przełącznik w pozycji Off) przed włożeniem wkładu uzupełniającego. Skieruj dyfuzor z dala od twarzy. Urządzenie automatycznie uwolni zapach 15 sekund po włączeniu. Ze względów bezpieczeństwa przeczytaj uważnie i stosuj instrukcję obsługi umieszczoną na puszce z aerozolem i na opakowaniu urządzenia Freshmatic. Nie kieruj urządzenia bezpośrednio na pożywienie, tkaniny lub powierzchnie. W przypadku kontaktu z powierzchnią, natychmiast przetrzyj ją wilgotną szmatką.
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Kraj pochodzenia Wielka Brytania
Nazwa produktu uregulowana prawnie Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Air Wick Automatyczny odświeżacz powietrza o zapachu Owocowe słodkości w kwitnącym parku. NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Stosować wyłącznie jak wskazano. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Opis produktu

Air Wick Wkład do Automatycznego odświeżacza powietrza o zapachu Owocowe słodkości w kwitnącym parku. Zapach białych kwiatów, melona i wanilii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

28 inne produkty w tej samej kategorii: