ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Glade Plum Passion Pulse Odświeżacz powietrza w aerozolu 300 ml

Glade Plum Passion Pulse Odświeżacz powietrza w aerozolu 300 ml Zobacz większe

Nazwa: Glade Plum Passion Pulse Odświeżacz powietrza w aerozolu 300 ml

Cena 8,99 zł


8,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta SC Johnson Sp. z o.o.,
ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny SC Johnson Sp. z o.o.,
ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze rozpylać w pomieszczeniu kierując strumień w górę. Nie rozpylać na tkaniny.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Glade Plum Passion Pulse (Śliwka, Fioletowa dalia & Bób tonka) - odświeżacz powietrza w aerozolu
Uwaga
Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

Opis produktu

Słodki. Kremowy. Intensywny. Owocowy zapach śliwki i aromat jałowca. Esencja kremowej dalii o fioletowej barwie i drzewne nuty paczuli łączą się, przesycając powietrze elektryzującą mieszanką odwagi i fascynacji. Bądź sobą i poczuj swoją wewnętrzną siłę.

30 inne produkty w tej samej kategorii: