OSPRZĘT ELEKTRYCZNY

Philips Żarówka LED 6 W (40 W) E27

Philips Żarówka LED 6 W (40 W) E27 Zobacz większe

Nazwa: Philips Żarówka LED 6 W (40 W) E27

Ilość: 1 szt.

Cena 14,99 zł

Cena za sztuka 14,99 zł

14,99 zł

Zobacz więcej danych

O produkcie Najważniejsze cechy:
moc 4.5W (odpowiednik 40W)
ciepła biała barwa światła
kąt świecenia 300°
trzonek E27

Nowoczesna, ekonomiczna żarówka LED marki PHILIPS będąca odpowiednikiem tradycyjnej żarówki o mocy 40W. Zastosowane w urządzeniu wysokiej klasy diody LED zapewniają doskonałą jakość emitowanego światła oraz gwarantują wysoką skuteczność świetlną. Ciepła barwa światła, zbliżona do oświetlenia żarówkowego sprawia, że emitowane światło jest bardzo przytulne i przyjemne dla oczu.

Żarówka ta może być z powodzeniem stosowana jako zamiennik standardowych żarówek używanych w gospodarstwach domowych. Szeroki kąt świecenia sprawia, że żarówka doskonale nadaje się do ogólnego oświetlenia pomieszczeń, gdzie pożądane jest równomierne rozproszenie światła. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie sufitowe oraz we wszelkiego rodzaju lampach.

Charakterystyka produktu:
Ciepłe, przytulne oświetlenie
Emitowane przez żarówkę ciepłe białe światło o temperaturze barwowej 2700K zapewnia komfortowe oświetlenie i tworzy relaksacyjną atmosferę.

Bardzo wysoka trwałość
Koniec z ciągłą wymianą żarówek! Okres żywotności tego źródła światła został określony na 15 000 godzin, co przy średnim czasie użytkowania wynoszącym 3 godziny dziennie gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez ponad 10 lat. Ilość cykli włączeń i wyłączeń wynosi aż 30 000 razy.

Wysokiej jakości światło
Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów żarówka charakteryzuje się wysokim współczynnikiem stabilności strumienia świetlnego, co w praktyce oznacza, że parametry emitowanego światła są zachowane przez niemal cały okres użytkowania, a jasność nie spada drastycznie po kilkudziesięciu godzinach pracy.

Szeroka wiązka światła
Szeroki kąt świecenia wynoszący aż 300 stopni sprawia, że żarówka ta doskonale nadaje się do oświetlenia ogólnego. Odpowiednio zaprojektowany kształt klosza sprawia, że emitowane światło rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach.

Oszczędność
Produkt charakteryzuje się niewielkim poborem prądu w stosunku do ilości emitowanego światła, dzięki czemu pozwala znacząco zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. W porównaniu ze standardowymi źródłami światła oszczędność energii wynosi ponad 80%, co sprawia że koszt zakupu żarówki zwróci się kilkakrotnie w trakcie całego okresu użytkowania.

Naturalne kolory
Prezentowana żarówka charakteryzuje się wysokim współczynnikiem oddawania barw (CRI > 80), co gwarantuje wierne i naturalne odwzorowanie kolorów.

Natychmiastowy start
Nie trzeba czekać. Żarówka zapewnia maksymalną jasność natychmiast po włączeniu.


Nie jesteś pewien czy ta żarówka jest odpowiednia dla Ciebie? Przeczytaj nasz praktyczny poradnik, aby wybrać produkt najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 inne produkty w tej samej kategorii: