OWOCOWE

Activia Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 130 g

Activia Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 130 g Zobacz większe

Nazwa: Activia Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 130 g

Cena 3,10 zł


3,10 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Danone sp. z o.o.
ul. Redutowa 9/23
01-103 Warszawa
Infolinia 801 33 11 33
www.danone.pl
www.activia.pl
Zalecenia dla alergików Mleko: Zawiera
Składniki mleko odtłuszczone
śmietanka
koncentrat białek mleka
cukier
przecier brzoskwiniowy odtworzony 2,8%
przcier gruszkowy odtworzony 2,8%
skrobia modyfikowana
wapń
koncentraty soku z cytryny
naturalne aromaty
bakterie jogurtowe (min. 10⁸ jtk/g)
ActiRegularis, Bifidobacterium CNCM I-2494 (4 x min. 10⁷ jtk/g)
substancja zagęszczająca (guma guar)
witamina D
O produkcie W Activia wierzymy, że zdrowie i dobre samopoczucie zaczyna się od środka. Dlatego wprowadzamy nową Activię w saszetce dla tych, którzy są zawsze w biegu. To najwygodniejszy sposób na dbanie o siebie i zdrowie jelit2 - funkcjonalny jogurt w wygodnym formacie.
Activia brzoskwiniowo- gruszkowa w saszetce jest idealnym rozwiązaniem na szybką i wartościową przekąskę probiotyczną1, gdziekolwiek jesteśmy. A czy wiesz, że produkt ten można przechowywać aż do 4 godzin poza lodówką? Tak! Dzięki temu możesz go mieć zawsze przy sobie.

Oprócz tego, Activia w saszetce zawiera:
- Minimum 4 miliardy bakterii Bifidus Actiregularis,
- Miliardy bakterii probiotycznych1,
- Oraz wapń, wspomagający funkcjonowanie Twoich jelit2.

W drodze do pracy, na spacerze lub w chwili relaksu - sięgnij po Activia! Pamiętaj o zbilansowanej diecie oraz aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia jelit i lepszego samopoczucia.

Activia zawiera wapń2 pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz probiotyczne1 żywe kultury bakterii. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które przyjmowane w odpowiedniej liczbie przynoszą korzyści zdrowotne. Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem. Ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C. Produkt może być jednorazowo przechowywany poza lodówką do 4 godzin.
Adres zwrotny Danone sp. z o.o.
ul. Redutowa 9/23
01-103 Warszawa
Infolinia 801 33 11 33
www.danone.pl
www.activia.pl
Przygotowanie i stosowanie Przed otwarciem dokładnie pougniatać opakowanie. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy ze szczepem bakterii ActiRegularis z wapniem i witaminą D.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Produkt nie powinien zostać spożyty jeśli opakowanie zostało uszkodzone. Nie należy zostawiać dzieci z małą nakrętką bez nadzoru dorosłych.
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: 100 g / 130 g / %* / 130 g /
Energia379 kJ / 90 kcal / 493 kJ / 117 kcal / 6% /
Tłuszcz 3,3 g / 4,3 g / 6% /
w tym kwasy nasycone 2,1 g / 2,7 g / 14% /
Węglowodany 10,5 g / 14,0 g / 5% /
w tym cukry 9,7 g / 12,6 g / 14% /
Błonnik 0,2 g / 0,3 g /
Białko 4,6 g / 6,0 g / 12% /
Sól 0,13 g / 0,17 g / 3% /
Wapń 267 mg (33%*) / 347 mg / 43% /
Witamina D 1,25 µg (25%*) / 1,63 µg / 33% /
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Saszetka zawiera 1 porcję produktu równą 130 g.

Opis produktu

W Activia wierzymy, że zdrowie i dobre samopoczucie zaczyna się od środka. Dlatego wprowadzamy nową Activię w saszetce dla tych, którzy są zawsze w biegu. To najwygodniejszy sposób na dbanie o siebie i zdrowie jelit2 - funkcjonalny jogurt w wygodnym formacie. Activia brzoskwiniowo- gruszkowa w saszetce jest idealnym rozwiązaniem na szybką i wartościową przekąskę probiotyczną1, gdziekolwiek jesteśmy. A czy wiesz, że produkt ten można przechowywać aż do 4 godzin poza lodówką? Tak! Dzięki temu możesz go mieć zawsze przy sobie. Oprócz tego, Activia w saszetce zawiera: - Minimum 4 miliardy bakterii Bifidus Actiregularis, - Miliardy bakterii probiotycznych1, - Oraz wapń, wspomagający funkcjonowanie Twoich jelit2. W drodze do pracy, na spacerze lub w chwili relaksu - sięgnij po Activia! Pamiętaj o zbilansowanej diecie oraz aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia jelit i lepszego samopoczucia. Activia zawiera wapń2 pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz probiotyczne1 żywe kultury bakterii. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które przyjmowane w odpowiedniej liczbie przynoszą korzyści zdrowotne. Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem. Ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.

30 inne produkty w tej samej kategorii: