PIELĘGNACJA OBUWIA

Kiwi Renowator do zamszu i nubuku 200 ml

Kiwi Renowator do zamszu i nubuku 200 ml Zobacz większe

Nazwa: Kiwi Renowator do zamszu i nubuku 200 ml

Ilość: 200 ml

Cena 18,95 zł

Cena za litr 94,75 zł

18,95 zł

Zobacz więcej danych

Adres zwrotny SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0 801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej).
www.kiwicare.com
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia:
Przed użyciem wypróbuj produkt na skrawku materiału. Nie stosować na skórę lakierowaną lub materiały elastyczne. Duże przedmioty spryskiwać na zewnątrz.
Adres dystrybutora SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
Kraj pochodzenia UE
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Środki ostrożności:
Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Powtarzające się narażenie może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy, Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Używać zgodnie ze sposobem użycia. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub żarzącym się materiałem.

F+ Skrajnie łatwopalny
Xi Drażniący

Opis produktu

Kiwi Renowator do zamszu i nubuku czarny. Kiwi Renowator do zamszu i nubuku czarny w aerozolu zawiera formułę, która odświeża oraz pielęgnuje kolor obuwia i akcesoriów z zamszu i nubuku.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 inne produkty w tej samej kategorii: