PIZZA I ZAPIEKANKI

Pizza z podpieczonego ciasta z przecierem pomidorowym, gotowaną szynką wieprzową, kiełbasą wieprzową chorizo, serem Edam i serem

Pizza z podpieczonego ciasta z przecierem pomidorowym, gotowaną szynką wieprzową, kiełbasą wieprzową chorizo, serem Edam i serem Zobacz większe

Nazwa: Pizza z podpieczonego ciasta z przecierem pomidorowym, gotowaną szynką wieprzową, kiełbasą wieprzową chorizo, serem Edam i serem

Cena 7,99 zł


Pizza z serem mozzarella, szynką, kiełbasą chorizo i mieszanką na bazie sera.

Więcej szczegółów

7,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Zalecenia dla alergików Produkt może zawierać: SELER.
Składniki Przybranie 59%: odtworzony przecier pomidorowy 28%, szynka wieprzowa, gotowana 8,7% (mięso wieprzowe, sól, dekstroza, cukier, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, ekstrakty z rozmarynu; substancja konserwująca: E250), wędzona kiełbasa wieprzowa chorizo 6% (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy i zioła, dekstroza, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu; substancja konserwująca: E250), SER Edam (z MLEKA) 5,7%, SER Emmental (z MLEKA) 5,7%, olej rzepakowy, skrobie: ziemniaczana i PSZENNA, mąka PSZENNA, cebula, zioła, sól, por, cukier, pieczarki, pieprz, czosnek. Ciasto podpieczone 41%: mąka PSZENNA, woda, drożdże, dekstroza, olej rzepakowy, sól.
Zawartości procentowe składników podano w przeliczeniu na masę całego produktu.
Przechowywanie Lodówka: 24 godziny; półka na lód (-6°C): 3 dni; zamrażarka (-18°C): do daty minimalnej trwałości. Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie.
Adres zwrotny Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie Przygotowywać bez rozmrażania. Piekarnik: rozgrzać piekarnik do temperatury 225°C (termostat 7-8). Wyjąć pizzę z opakowania i usunąć folię ochronną. Umieścić zamrożoną pizzę na ruszcie na średniej wysokości w piekarniku. Piec przez 10- 12 minut. Kiedy ser jest dobrze roztopiony a ciasto złociste, pizza jest gotowa do podania. Odradza się użycie kuchenki mikrofalowej. Jeżeli pizza jest rozmrożona zmniejszyć czas pieczenia o 3-4 minuty.
Adres dystrybutora Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie WM PIZZA Z CHORIZO 400g
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Przygotowywać bez rozmrażania. Piekarnik: rozgrzać piekarnik do temperatury 225°C (termostat 7-8). Wyjąć pizzę z opakowania i usunąć folię ochronną. Umieścić zamrożoną pizzę na ruszcie na średniej wysokości w piekarniku. Piec przez 10- 12 minut. Kiedy ser jest dobrze roztopiony a ciasto złociste, pizza jest gotowa do podania. Odradza się użycie kuchenki mikrofalowej. Jeżeli pizza jest rozmrożona zmniejszyć czas pieczenia o 3-4 minuty.
Wartości odżywcze Wartość odżywcza: Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna: 949 kJ/ 226 kcal
Całkowita zawartość tłuszczu: 7,5 g
Tłuszcze nasycone: 3,3 g
Węglowodany: 28,3 g
Cukry: 4,1 g
Błonnik: 1 g
Białko: 10,7 g
Sól: 1,13 g

Opis produktu

Pizza z podpieczonego ciasta z przecierem pomidorowym, gotowaną szynką wieprzową, kiełbasą wieprzową chorizo, serem Edam i serem Emmental. Produkt głęboko mrożony. Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie.

25 inne produkty w tej samej kategorii: