PŁYNY I ŻELE DO WC

WC Sansed Żel do czyszczenia toalet cytrynowy 750 g

WC Sansed Żel do czyszczenia toalet cytrynowy 750 g Zobacz większe

Nazwa: WC Sansed Żel do czyszczenia toalet cytrynowy 750 g

Ilość: 750 ml

Cena 8,59 zł

Cena za litr 11,45 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

8,59 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Libella Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 36
02-220 Warszawa

Zakład Produktów Konsumenckich
ul. Mostowa 8a
05-310 Kałuszyn
Składniki <5% anionowe środki powierzchniowo czynne
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
kompozycja zapachowa
Limonene
Linalool
Przechowywanie Data przydatności do użycia: 18 miesięcy od daty produkcji podanej na etykiecie.
Adres zwrotny Libella Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 36
02-220 Warszawa
tel: (22) 891 30 45
www.libella.com.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Nanieść żel na czyszczoną powierzchnię. Po kilku minutach umyć szczotką i dobrze spłukać wodą. Nie stosować od powierzchni wrażliwych na działanie kwasów (emalia, marmur, lastrico).
Nazwa produktu uregulowana prawnie Żel do czyszczenia toalet
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Powoduje poważne oparzenia skóry i uszkodzenia oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Nie wdychać par rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne (kwasoodporne)/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ (lub na włosy): Natychmiast usunąć/zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę strumieniem wody/prysznicem. Wyprać zanieczyszczoną odzież przed ponownym użyciem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi/regionalnymi/krajowymi/międzynarodowymi. WC SANSED żel zawiera między innymi: kwas fosforowy, kwas alkilobezenosulfonowy, alkohole etoksylowane C12-C14.

Opis produktu

WC Sansed Żel to aktywny preparat o zapachu cytrynowym, który skutecznie czyści usuwając osady kamienia i rdzy oraz inne zabrudzenia. Specjalnie dobrana formuła gwarantuje higieniczną czystość, długotrwałą świeżość i olśniewający blask. Funkcjonalny kształt butelki ułatwia dotarcie nawet do trudnodostępnych miejsc toalety.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: