PŁYNY I ŻELE DO WC

Promocje

Kret Duo Active 8w1 Żel do WC 700 g

Kret Duo Active 8w1 Żel do WC 700 g Zobacz większe

Nazwa: Kret Duo Active 8w1 Żel do WC 700 g

Ilość: 700 g

Cena 10,99 zł

Cena za kilogram 15,70 zł

10,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
Składniki Produkt zawiera m. in.: poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne, anionowe środki powierzchniowo-czynne, związki wymielające na bazie aktywnego chloru (CI2), związki wybielające na bazie aktywnego tleni; kompozycję zapachową
Adres zwrotny GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
tel. +48 (76) 870 30 31
www.globalcosmed.eu
www.kret.eu
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Nanieść żel na czyszczoną powierzchnię. Po 15 minutach umyć szczotką, następnie spłukać wodą. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie substancji alkalicznych (emalia, marmur, powierzchnie metalowe, chromowane, pozłacane, z aluminium). W razie silnych zabrudzeń czynność powtórzyć.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Żel do WC
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Może powodować korozję metali.
Zawiera: Sodium Hypochlorite, Sodium Hydroxide, Cocamide DEA, Hydrogen Peroxide. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wdychać par. Stosować rękawice ochronne /odzież ochronną /ochronę oczu /ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°C. Zawartość usuwać do kanalizacji przy jednoczesnym rozcieńczeniu dużą ilością wody, a pojemnik (po całkowitym opróżnieniu) usuwać do segregowanych odpadów komunalnych.
UWAGA! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor).

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Żel do WC Duo Active 8w1 oparty na bazie tlenu i chloru myje, wybiela i usuwa trudne zacieki, likwiduje przykre zapachy oraz opóźnia proces osadzania się zabrudzeń. Oparta na aktywnym tlenie faza różowa zawiera środek zapobiegający powstawaniu kamienia oraz wspomagający usuwanie osadów. Zawierająca aktywny chlor faza żółta odpowiada za wytwarzanie obfitej, dobrze przylegającej do czyszczonych powierzchni piany. Dzięki temu brud zostaje łatwiej usunięty, a żel wykazuje wysoką skuteczność również w kontakcie z twardą wodą.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: