PŁYNY I ŻELE DO WC

Kret Bio Żel do udrożniania rur 500 g

Kret Bio Żel do udrożniania rur 500 g Zobacz większe

Nazwa: Kret Bio Żel do udrożniania rur 500 g

Cena 10,49 zł


10,49 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Global Cosmed Group S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
Składniki 4 dozowania super skoncentrowany
96% biodegradacja*
do łazienki i kuchni
wspiera działanie przydomowych oczyszczalni, rozpuszcza zatory, niweluje nieprzyjemne zapachy, chroni instalację, ulega biodegradacji
*Na podstawie badania wykonanego zgodnie z normą PN-EN ISO 9408:2005
O produkcie Bio żel do udrożniania do łazienki i kuchni to oparty na enzymach produkt, który w przyjazny sposób udrożnia rury. Rozpuszcza zatory powstałe z zalegających w odpływie tłuszczów, odpadków kuchennych, włosów, osadów z mydła, odpadków organicznych. Enzymy niwelują nieprzyjemne zapachy wydobywające się z odpływu. Żel dociera do zatoru przez stojącą wodę. Nie niszczy uszczelek i połączeń kanalizacyjnych. Chroni instalację, ponieważ nie zawiera związków opartych na chlorze. Z uwagi na zawartość enzymów produkt wspiera działanie oczyszczalni przydomowych.
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny Global Cosmed Group S.A.
ul. Wielkopolska 3
26-600 Radom
tel. +48 48 384 58 01
www.globalcosmed.eu
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: po zamknięciu dopływu wody wlać 100 ml żelu do syfonu. Pozostawić na 8 godzin (np. na noc). Po udrożnieniu spłukać dużą ilością wody. Profilaktycznie stosować raz w tygodniu. Nie stosować do instalacji aluminiowej.
Adres dystrybutora Global Cosmed Group S.A.
ul. Wielkopolska 3
26-600 Radom
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działą drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Zawiera Sodium Thioglycolate. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Unikać wdychania par. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych.
Produkt zawiera m.in.: <5% anionowe środki powierzchniowo-czynne, niejonowe środki powierzchniowo-czynne. Zawiera kompozycję zapachową, środki konserwujące (Benzisothiazolinone, Sodium Pyrithione), enzymy.

Opis produktu

Bio żel do udrożniania do łazienki i kuchni to oparty na enzymach produkt, który w przyjazny sposób udrożnia rury. Rozpuszcza zatory powstałe z zalegających w odpływie tłuszczów, odpadków kuchennych, włosów, osadów z mydła, odpadków organicznych. Enzymy niwelują nieprzyjemne zapachy wydobywające się z odpływu. Żel dociera do zatoru przez stojącą wodę. Nie niszczy uszczelek i połączeń kanalizacyjnych. Chroni instalację, ponieważ nie zawiera związków opartych na chlorze. Z uwagi na zawartość enzymów produkt wspiera działanie oczyszczalni przydomowych.

30 inne produkty w tej samej kategorii: