PŁYNY I ŻELE DO WC

Kret Żel do WC Multi Action 750 g

Kret Żel do WC Multi Action 750 g Zobacz większe

Nazwa: Kret Żel do WC Multi Action 750 g

Ilość: 750 g

Cena 5,49 zł

Cena za kilogram 7,32 zł

5,49 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Global Pollena S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
Składniki Produkt zawiera m.in.:
poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne
kwas mrówkowy
kompozycję zapachową (Hexyl Cinnamal, Limonene)
Adres zwrotny GLOBAL COSMED Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wielkopolska 3 26-600 Radom
telefon kontaktowy /fax (48) 362 31 75
adres strony internetowej: www.globalcosmed.eu
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Nanieść ok. 100 g żelu na czyszczoną powierzchnię. Po 15 minutach umyć szczotką a następnie spłukać wodą. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów (emalia, marmur, kamień, itp.).
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na oczy i skórę. Przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody. Nosić odpowiednie rękawice ochronne. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż etykietę.

Xi
Produkt drażniący

Opis produktu

Żel do WC Multi Action o przedłużonym działaniu. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze i odpowiednio dobranej konsystencji żel ma właściwości o długotrwałym działaniu. Naniesiony na mytą powierzchnię mocno do niej przylega. Zaleta ta pozwala na skuteczną reakcję żelu z zabrudzeniami, które rozpuszcza. Myta powierzchnia uwolniona z osadów staje się gładka co dodatkowo pozwala na wolniejsze osadzanie się zabrudzeń. Żel polecany do usuwania osadów z kamienia, rdzy, mydła, zacieków wodnych, plam i brudu.

28 inne produkty w tej samej kategorii: