PŁYNY ,ŻELE, CHUSTECZKI

Lactacyd Oxygen Fresh Żel do higieny intymnej 200 ml

Obniżka! Lactacyd Oxygen Fresh Żel do higieny intymnej 200 ml Zobacz większe

Nazwa: Lactacyd Oxygen Fresh Żel do higieny intymnej 200 ml

PROMOCJA! 13,99 zł
do 2021-10-28

stara cena oszczędzasz
15,99 zł -2,00 zł

13,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Omega Pharma International NV
Venecoweg 26,
9810 Nazareth,
Belgium
Składniki Aqua
Sodium Laureth Sulfate
Glycerin
Trehalose
Acrylates Crosspolymer-4
Cocamidopropyl Betaine
Lactic Acid
Rubus Articus Fruit Extract
Parfum
Menthyl Lactate
Sodium Benzoate
Sodium Hydroxide
Menthol
Propylene Glycol
O produkcie Lactacyd Oxygen Fresh to przezroczysty, ultraodświeżający żel do higieny intymnej. Formuła wzbogacona o bąbelki tlenu i ekstraktu z arktycznych jagód daje uczucie komfortu, czystości i świeżości aż do 12 godzin*. Dodatkowo bąbelki tlenu zapewniają przyjemną aplikację. Żel nie zawiera mydła, jest wzbogacony o naturalny kwas mlekowy oraz składniki o właściwościach regenerujących. Odżywia skórę i przywraca uczucie świeżości, przy zachowaniu naturalnej mikroflory okolic intymnych.

*Badanie kliniczne na grupie 31 osób, 28 dni codziennego stosowania
Przechowywanie Chronić przed światłem słonecznym i temperaturą powyżej 40°C
Adres zwrotny Omega Pharma International NV
Venecoweg 26,
9810 Nazareth,
Belgium
Przygotowanie i stosowanie Jak stosować?
Żel przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Niewielką ilość preparatu należy nanieść na czystą dłoń, umyć miejsca intymne, a na koniec dokładnie spłukać wodą. Jeśli wystąpi reakcja alergiczna, należy jak najszybciej zaprzestać stosowania produktu.
Adres dystrybutora Omega Pharma Poland Sp. z o.o.
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie Żel do higieny intymnej
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Ostrzeżenia:
Chronić przed światłem słonecznym i temperaturą powyżej 40°C.

Opis produktu

Żel do higieny intymnej Lactacyd OxygenFresh przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji intymnej. Szczególnie odpowiedni dla kobiet, które potrzebują maksymalnego odświeżenia i uczucia komfortu. Lactacyd Oxygen Fresh to przezroczysty żel do higieny intymnej o działaniu ultra-odświeżającym, przeznaczony do codziennego stosowania. Formuła żelu została wzbogacona o bąbelki tlenu i ekstrakt z arktycznych jagód zapewniające długotrwałe uczucie czystości, komfortu świeżości, nawet do 12 godzin*. Produkt ten chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, jednocześnie pielęgnuje delikatne okolice intymne. Dodatkowo bąbelki tlenu zawarte w formule żelu zapewniają wyjątkowo przyjemną aplikację. Żel do higieny intymnej Lactacyd Oxygen Fresh nie zawiera mydła. Został wzbogacony o naturalny kwas mlekowy oraz składniki regenerujące. Odżywia skórę i pozwala zachować naturalną mikroflorę oraz prawidłowe pH. Zapewnia odpowiednią pielęgnację, która jest bardzo ważna dla zdrowia miejsc intymnych. Działanie żelu do higieny intymnej Lactacyd Oxygen Fresh: - daje uczucie czystości, odświeżenia i komfortu utrzymujące się nawet do 12 godzin*, - zawiera składniki regenerujące i odżywiające skórę, - nie zawiera mydła - pomaga utrzymać równowagę bakteryjną mikroflory strefy intymnej, - nie zaburza fizjologicznego pH. *Badanie kliniczne na grupie 31 osób, 28 dni codziennego stosowania

30 inne produkty w tej samej kategorii: