POJEMNIKI I ARTYKUŁY JEDNORAZOWE

Jan Niezbędny Zielony dom Noże kompostowalne 12 sztuk

Jan Niezbędny Zielony dom Noże kompostowalne 12 sztuk Zobacz większe

Nazwa: Jan Niezbędny Zielony dom Noże kompostowalne 12 sztuk

Cena 6,49 zł


6,49 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Sarantis Polska S.A.
ul. Pulawska 42c,
05-500 Piaseczno
infolinia: 801 800 023
www.janniezbedny.pl
O produkcie Trzymasz w ręku wyjątkowy produkt!
Seria „Zielony dom" została zaprojektowana w trosce o nasze środowisko. Jednorazowe noże zostały wykonane z PLA - tworzywa uzyskanego w procesie przetwórstwa materiałów roślinnego pochodzenia, dzięki czemu są biodegradowalne. Opakowanie produktu zostało wykonane z plastiku, który można poddać recyklingowi. Dziękuję, że mi pomagasz. Zmieniając przyzwyczajenia, chronisz środowisko.
Jan Niezbędny

Surowce roślinnego pochodzenia i biodegradowalne
Opakowanie przeznaczone do recyklingu
Przechowywanie Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, unikając wilgoci i ekspozycji na światło słoneczne.
Adres zwrotny Sarantis Polska S.A.
ul. Pulawska 42c,
05-500 Piaseczno
infolinia: 801 800 023
www.janniezbedny.pl
Przygotowanie i stosowanie Do kontaktu z wszystkimi rodzajami żywności w temperaturze do 40°C, przez nie dłużej niż 2 godziny.

Opis produktu

Trzymasz w ręku wyjątkowy produkt! Seria „Zielony dom" została zaprojektowana w trosce o nasze środowisko. Jednorazowe noże zostały wykonane z PLA - tworzywa uzyskanego w procesie przetwórstwa materiałów roślinnego pochodzenia, dzięki czemu są biodegradowalne. Opakowanie produktu zostało wykonane z plastiku, który można poddać recyklingowi. Dziękuję, że mi pomagasz. Zmieniając przyzwyczajenia, chronisz środowisko. Jan Niezbędny Surowce roślinnego pochodzenia i biodegradowalne Opakowanie przeznaczone do recyklingu

30 inne produkty w tej samej kategorii: