PREZERWATYWY

Lactacyd Caring Glide Intensywnie nawilżający żel intymny 50 ml

Lactacyd Caring Glide Intensywnie nawilżający żel intymny 50 ml Zobacz większe

Nazwa: Lactacyd Caring Glide Intensywnie nawilżający żel intymny 50 ml

Cena 20,99 zł


20,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta HÄLSA Pharma GmbH
Maria-Goeppert-Straße 5,
23562 Lübeck
Germany
Składniki woda
gliceryna
glikol propylenowy
guma celulozowa
karbomer
metylparaben
etylparaben
wodorotlenek sodu
kwas mlekowy
Adres zwrotny Perrigo Poland Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
www.lactacyd.pl
Przygotowanie i stosowanie Jak stosować?
Przed stosunkiem na czubek palca nanieś odrobinę preparatu. Następnie rozprowadź delikatnie na okolice intymne. Produkt może być stosowany do 12 miesięcy po otwarciu. Powinien być przechowywany w temperaturze od 15°C do 25°C. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.
Adres dystrybutora Perrigo Poland Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
www.lactacyd.pl
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Ostrzeżenia:
Należy zaprzestać stosowania płynu w momencie, gdy pojawią się pierwsze objawy reakcji alergicznej. Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny używać tego produktu, chyba że zaleci to lekarz.

Opis produktu

Żel intymny na bazie wody z naturalnym kwasem mlekowym, odpowiedni dla kobiet odczuwających dyskomfort w czasie zbliżeń, związany z uczuciem suchości. Wyrób medyczny Lactacyd Caring Gilde powstał z myślą o wyjątkowych potrzebach kobiet, które poszukują bezpiecznego środka nawilżającego w czasie zbliżeń, chroniącego jednocześnie delikatne, kobiece strefy intymne. Dyskomfort związany z uczuciem suchości w trakcie stosunku to częsta kobieca przypadłość. Aby się z nią uporać, warto sięgnąć po delikatny żel intymny o właściwościach nawilżających z zawartością naturalnego kwasu mlekowego. Preparat Lactacyd Caring Gilde powstał na bazie wody. Jest hipoalergiczny, bezbarwny i bezwonny, co pozwala na jego bezpieczne użycie także w sytuacji, gdy skłonność do reakcji alergicznych lub podrażnień ma także partner. Intensywnie nawilżający żel Lactacyd Caring Glide zawiera naturalny kwas mlekowy, dzięki czemu pomaga zachować naturalną równowagę pH okolic intymnych i tym samym nie zaburza ich bariery ochronnej. Wyrób medyczny Lactacyd Caring Gilde, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, zapewnia odpowiednie nawilżenie i zmniejsza dyskomfort związany z uczuciem suchości w czasie zbliżeń, dzięki czemu pomaga kobiecie czuć się dobrze i komfortowo w intymnej sytuacji. Preparat został przebadany dermatologicznie. Może być stosowany z prezerwatywą. Nie zawiera środków plemnikobójczych. Nie może być traktowany jako środek antykoncepcyjny. Działanie żelu intymnego Lactacyd Caring Glide: - pomaga zmniejszyć dyskomfort związany z uczuciem suchości, - zapewnia intensywne nawilżenie, - jest delikatny dla okolic intymnych, - przywraca komfort w czasie zbliżeń, - wspiera zachowanie naturalnej równowagi pH, - jest wysoce wydajny - niewielka ilość wystarczy, aby poczuć ulgę.

26 inne produkty w tej samej kategorii: