PROSZKI DO PRANIA

Vizir Alpine Fresh Kapsułki do prania, 15 prań

Vizir Alpine Fresh Kapsułki do prania, 15 prań Zobacz większe

Nazwa: Vizir Alpine Fresh Kapsułki do prania, 15 prań

Ilość: 15 szt.

Cena 20,99 zł

Cena za sztuka 1,40 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

20,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki >30% Anionic Surfactants
5-15% Soap
<5% Non-Ionic Surfactants
Phosphonates
Enzymes
Optical Brighteners
Perfumes
Eugenol
Geraniol
Linalool
Adres zwrotny Procter & Gamble Sienna 39
Warsaw Towers Warsaw
Tbd 00-121
Poland
801 25 88 25 
Przygotowanie i stosowanie Po prostu wrzuć kapsułkę piorącą Vizir Go Pods bezpośrednio do bębna pralki, włóż pranie i uruchom odpowiedni program. Aby nadać swoim ubraniom świeży zapach, wypróbuj Vizir Touch of Lenor Freshness. 
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Środek piorący w rozpuszczalnych kapsułkach. Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Powoduje podrażnienia skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku kontaktu ze skórą: Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Przemyć dużą ilością wody. W przypadku połknięcia: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Niezwłocznie skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem. Używać wyłącznie, gdy ręce są suche. Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać. Zawierają Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Opis produktu

Kapsułki Vizir 3w1 są tak proste w użyciu, że będziesz mogła robić pranie z zamkniętymi oczami. Zapewniają doskonałe efekty w dosłownie kilka minut. Bez dozowania, bez kłopotów – tylko doskonała czystość Vizira. Trzykomorowe kapsułki Vizir dogłębnie czyszczą, usuwają zabrudzenia i nadają blask tkaninom. Kapsułki błyskawicznie rozpuszczają się podczas prania i można je stosować zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych.

23 inne produkty w tej samej kategorii: