PROSZKI DO SZOROWANIA

Izo Proszek czyszczący cytryna 500 g

Izo Proszek czyszczący cytryna 500 g Zobacz większe

Nazwa: Izo Proszek czyszczący cytryna 500 g

Ilość: 500 g

Cena 3,29 zł

Cena za kilogram 6,58 zł

3,29 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Global Cosmed Group S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
Składniki Produkt zawiera między innymi: poniżej 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie aktywnego tlenu, fosfoniany; kompozycję zapachową
Adres zwrotny Global Cosmed Group S.A.
ul. Wielkopolska 3
26-600 Radom
tel. +48 48 384 58 01
www.globalcosmed.eu
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Nasypać proszek na czyszczoną powierzchnię, a następnie pocierać przy użyciu zwilżonej szmatki lub gąbki. Po oczyszczeniu dokładnie spłukać wodą.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Proszek czyszczący
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. Nie wdychać pyłu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych.

Opis produktu

Nowoczesna formuła oparta na aktywnym tlenie, który likwiduje uporczywe zabrudzenia, oraz dogłębnie czyszczących mikrogranulkach. Proszek z łatwością usuwa brud, przypalenia, naloty z kamienia osadowego, rdzy, itp. Szczególnie polecany jest do czyszczenia kuchenek, blatów, glazury, terakoty, wanien, brodzików, naczyń emaliowanych i ze stali nierdzewnej oraz innych powierzchni chromowanych i emaliowanych. Nadaje połysk mytym powierzchniom. Dostępny jest w czterech wariantach zapachowych: cytrynowym, grapefruitowy, jabłko-mięta, bryza morska.

6 inne produkty w tej samej kategorii: