PŁYNY DO PŁUKANIA

Lenor Sensitive Płyn do płukania tkanin 1,9 l, 63 prania

Lenor Sensitive Płyn do płukania tkanin 1,9 l, 63 prania Zobacz większe

Nazwa: Lenor Sensitive Płyn do płukania tkanin 1,9 l, 63 prania

Ilość: 1.90 L

Cena 14,45 zł

Cena za litr 7,61 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

14,45 zł

Zobacz więcej danych

Składniki 5-15% Kationowe Środki Powierzchniowo Czynne
Benzisothiazolinone
Kompozycje Zapachowe
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C
Adres zwrotny Procter & Gamble Sienna 39
Warsaw Towers
Warsaw
Tbd
00-121- Poland
801 25 88 25
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie Przed praniem należy wlać płyn do zmiękczania tkanin Lenor do odpowiedniej szufladki dozowania w pralce. Przechowywać w temperaturze poniżej 25° 
Kraj pochodzenia Czechy
Nazwa produktu uregulowana prawnie Płyn do płukania tkanin
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Płyn zmiękczający może wpłynąć na palność tkaniny. Używanie większej dawki niż zalecana może zwiększyć ten efekt. Nie używać produktu na: dziecięcej odzieży do spania oraz na odzieży oznaczonej jako odporna na działanie płomieni, gdyż może on zmniejszać jej odporność, nodzieży z puszystych tkanin takich jak polar, welur, szenila i frotte.

Opis produktu

Dzięki płynowi do płukania Lenor Twoja skóra może cieszyć się esencją delikatności i subtelną czułością. Lenor Sensitive dba o Twoją skórę i skórę Twoich najbliższych. Płyn do zmiękczania tkanin Sensitive to kompozycja starannie wyselekcjonowanych płatków róż i naturalnej frezji, która otula delikatnością i ukojeniem. Kolekcja Lenor Sensitive jest idealna zarówno dla osób o skórze wrażliwej, jak i dla niemowląt. Nie zawiera alergenów. Jest hipoalergiczna, testowana dermatologicznie i zatwierdzona przez organizację Skin Care Health Alliance. 

28 inne produkty w tej samej kategorii: