PŁYNY DO PŁUKANIA

Promocje

Lenor Verbena Płyn do płukania tkanin, 750ML, 25 prań

Lenor Verbena Płyn do płukania tkanin, 750ML, 25 prań Zobacz większe

Nazwa: Lenor Verbena Płyn do płukania tkanin, 750ML, 25 prań

Ilość: 750 ml

Cena 9,99 zł

Cena za litr 13,32 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

9,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki 5-15% Kationowe Środki Powierzchniowo Czynne
Benzisothiazolinone
Kompozycje Zapachowe
Adres zwrotny Procter & Gamble Sienna 39
Warsaw Towers
Warsaw
Tbd
00-121- Poland
801 25 88 25
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie Przed praniem należy wlać płyn do zmiękczania tkanin Lenor do odpowiedniej szufladki dozowania w pralce. Przechowywać w temperaturze poniżej 25° 
Kraj pochodzenia Czechy
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Płyn zmiękczający może wpłynąć na palność tkaniny. Używanie większej dawki niż zalecana może zwiększyć ten efekt. Nie używać produktu: - Na dziecięcej odzieży do spania oraz na odzieży oznaczonej jako odporna na działanie płomieni, gdyż może on zmniejszać jej odporność. - Na odzieży z puszystych tkanin takich jak polar, welur, szenila i frotte. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

Opis produktu

Ciesz się beztroskim i niewinnym poczuciem bliskości z naturą dzięki płynowi do płukania tkanin Lenor Verbena, który zamieni Twój dzień w kwiatowy taniec. Ten świeży zapach inspirowany bezkresnymi polami dzikiej werbeny harmonijnie łączy orzeźwiające cytrusowe i ziołowe nuty, które wprowadzą Cię w pogodny nastrój. Aby w pełni cieszyć się działaniem swojego ulubionego płynu do zmiękczania tkanin Lenor, używaj go razem z perełkami zapachowymi Lenor Unstoppables i korzystaj ze świeżości nawet przez 12 tygodni.

30 inne produkty w tej samej kategorii: