PŁYNY DO PŁUKANIA

Lenor Parfum Des Secrets Kiss Płyn do płukania tkanin 900 ml

Obniżka! Lenor Parfum Des Secrets Kiss Płyn do płukania tkanin 900 ml Zobacz większe

Nazwa: Lenor Parfum Des Secrets Kiss Płyn do płukania tkanin 900 ml

PROMOCJA! 14,99 zł
do 2021-06-30

stara cena oszczędzasz
19,59 zł -4,60 zł

14,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki 5-15% Kationowe Środki Powierzchniowo Czynne
Benzisothiazolinone
Kompozycje Zapachowe
Alpha-Isomethyl Ionone
Citronellol
Coumarin
Hexyl Cinnamal
Limonene
O produkcie Lenor „Parfum Des Secrets” to nowa kolekcja wyrafinowanych płynów do płukania tkanin, które wyróżniają się wyjątkowymi i trwałymi zapachami. Zostały one opracowane, aby podkreślić wyjątkową atrakcyjność i zmysłowość, która drzemie w każdym z nas. Zapach Kiss to egzotyczne czerwone owoce przeplatane szlachetnym drewnem dla uzyskania oszałamiającego efektu Lekkie i przejrzyste nuty dodają zapachowi Floral naturalnej niewinności.
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny Procter & Gamble Sienna 39
Warsaw Towers
Warsaw
Tbd
00-121- Poland
801 25 88 25
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Płyn zmiękczający może wpłynąć na palność tkaniny. Używanie większej dawki niż zalecana może zwiększyć ten efekt. Nie używać produktu: - Na dziecięcej odzieży do spania oraz na odzieży oznaczonej jako odporna na działanie płomieni, gdyż może on zmniejszać jej odporność. - Na odzieży z puszystych tkanin takich jak polar, welur, szenila i frotte. Zawiera Benzisothiazolinone, Tetrahydrolinalool, Hexyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Opis produktu

Lenor „Parfum Des Secrets” to nowa kolekcja wyrafinowanych płynów do płukania tkanin, które wyróżniają się wyjątkowymi i trwałymi zapachami. Zostały one opracowane, aby podkreślić wyjątkową atrakcyjność i zmysłowość, która drzemie w każdym z nas. Zapach Kiss to egzotyczne czerwone owoce przeplatane szlachetnym drewnem dla uzyskania oszałamiającego efektu Lekkie i przejrzyste nuty dodają zapachowi Floral naturalnej niewinności.

30 inne produkty w tej samej kategorii: