SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Cif Perfect Finish Specjalistyczny spray osad z kamienia 435 ml

Obniżka! Cif Perfect Finish Specjalistyczny spray osad z kamienia 435 ml Zobacz większe

Nazwa: Cif Perfect Finish Specjalistyczny spray osad z kamienia 435 ml

PROMOCJA! 11,99 zł
do 2021-10-30

stara cena oszczędzasz
14,99 zł -3,00 zł

11,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Składniki <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
kompozycja zapachowa
Adres zwrotny Unilever Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
801 610 610
www.unilever.pl
www.unilever.com
Przygotowanie i stosowanie Naciśnij przycisk bezpieczeństwa jednocześnie przekręcając końcówkę rozpylacza do pozycji umożliwiającej rozpylanie. Po użyciu zawsze zablokuj naciskając przycisk i przekręcając końcówkę rozpylacza do pozycji Stop.
Sposób użycia: Aby usunąć do 100% osadów z mydła i kamienia oraz uzyskać połysk bez smug, spryskaj powierzchnię, pozostaw na kilka sekund i wytrzyj mokrą ściereczką. Na trudnych zabrudzeniach pozostaw na kilka minut przed wytarciem.
Zalecenia: Nie używać na marmurze na powierzchniach z naturalnego kamienia i malowanym drewnie. Przed użyciem na nowych/nietypowych i malowanych powierzchniach najpierw sprawdzić w mało widocznym miejscu. Dokładnie spłukać po użyciu na powierzchniach plastikowych i aluminiowych.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Specjalistyczny spray
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Cif Perfect Finish Osad z kamienia. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Zawiera: Sulphamic Acid, C9-11 Pareth-8, Citric Acid. Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Nie wdychać płynu ani mgły. Stosować ochronę oczu/twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast usunąć/zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę wodą albo pod prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zebrać wyciek. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc zgodnie z wymogami władz lokalnych.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Specjalistyczny spray Cif Perfect Finish Osad z kamienia skutecznie usuwa 100% najcięższego osadu z kamienia na powierzchniach prysznica, umywalki i płytek.

30 inne produkty w tej samej kategorii: