SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Ludwik Ekologiczny płyn do kabin prysznicowych o zapachu cytrusów i eukaliptusa 750 ml

Ludwik Ekologiczny płyn do kabin prysznicowych o zapachu cytrusów i eukaliptusa 750 ml Zobacz większe

Nazwa: Ludwik Ekologiczny płyn do kabin prysznicowych o zapachu cytrusów i eukaliptusa 750 ml

Cena 12,15 zł


12,15 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta GRUPA INCO S.A.
ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
tel. 22 711 59 00
info.produkty@inco.pl
www.inco.pl
www.ludwik.pl
Składniki <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
<5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne
kompozycja zapachowa
Lactic acid
O produkcie W trosce o Ciebie i środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik

Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia. Dzięki niej kabina prysznicowa i inne powierzchnie w łazience pozostają czyste i lśniące. Ludwik ekologiczny płyn do kabin spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU EcoLabel.
UE Ecolabel: PL/020/018

Ekologiczny płyn do mycia kabin prysznicowych.
Skutecznie czyści kabiny prysznicowe, elementy ceramiczne, ze stali nierdzewnej i glazurę.
Skuteczność czyszczenia została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze.
- Unikalna Formuła - Doskonałe rezultaty czyszczenia
- Citric Acid System - Efektywne usuwanie kamienia, osadów z wody oraz resztek mydła
- Połysk - Powierzchnie czyste, lśniące i bez zacieków
- Ochrona - Warstwa ochronna ułatwia spłukiwanie wody, chroni przed ponownym zabrudzeniem

Produkt przyjazny dla środowiska: Nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki. Ulega biodegradacji. Nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.
Certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny GRUPA INCO S.A.
ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
tel. 22 711 59 00
info.produkty@inco.pl
www.inco.pl
www.ludwik.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Spryskać dwukrotnie czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 10 cm i pozostawić preparat na kilkanaście sekund, po czym spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. W przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym przetrzeć ściereczką. Właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody.
Zalecenia: W razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Nie używać do czyszczenia aluminium, marmuru i powierzchni z wapienia. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Kraj pochodzenia Polska
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

W trosce o Ciebie i środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia. Dzięki niej kabina prysznicowa i inne powierzchnie w łazience pozostają czyste i lśniące. Ludwik ekologiczny płyn do kabin spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU EcoLabel. UE Ecolabel: PL/020/018 Ekologiczny płyn do mycia kabin prysznicowych. Skutecznie czyści kabiny prysznicowe, elementy ceramiczne, ze stali nierdzewnej i glazurę. Skuteczność czyszczenia została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. - Unikalna Formuła - Doskonałe rezultaty czyszczenia - Citric Acid System - Efektywne usuwanie kamienia, osadów z wody oraz resztek mydła - Połysk - Powierzchnie czyste, lśniące i bez zacieków - Ochrona - Warstwa ochronna ułatwia spłukiwanie wody, chroni przed ponownym zabrudzeniem Produkt przyjazny dla środowiska: Nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki. Ulega biodegradacji. Nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

30 inne produkty w tej samej kategorii: