SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Cif Disinfect & Shine Original Spray czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

Obniżka! Cif Disinfect & Shine Original Spray czyszcząco-dezynfekujący 750 ml Zobacz większe

Nazwa: Cif Disinfect & Shine Original Spray czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

PROMOCJA! 12,99 zł
do 2021-09-30

stara cena oszczędzasz
24,99 zł -12,00 zł

12,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
kationowe środki powierzchniowo czynne
kompozycja zapachowa
Substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,75 g /100 g
Adres zwrotny Unilever Polska Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa,
801 610 610
www.unilever.com
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia / Dezynfekcja: Spryskaj powierzchnię i pozostaw produkt na 5 minut dla uzyskania efektu bakteriobójczego oraz na 15 minut dla efektu grzybobójczego. W celu dezynfekcji powierzchni wobec wirusów, najpierw wyczyść powierzchnię produktem, po czym spryskaj ją ponownie i pozostaw produkt na powierzchni przez 5 minut. Powierzchnie mające kontakt z żywnością, należy spłukać po dezynfekcji wodą przeznaczoną do spożycia lub wytrzeć mokrą szmatką i poczekać do wyschnięcia.

Zalecenia:
Nie używać do dezynfekcji tekstyliów i powierzchni miękkich. Nie używać na naturalnym i malowanym drewnie, marmurze i linoleum. Dobrze spłukać po użyciu na anodyzowanym aluminium. Na naturalnym kamieniu, nowych, nietypowych powierzchniach przetestuj najpierw na małym niewidocznym miejscu. Nie mieszaj z innymi produktami. Nie używaj na literach i symbolach urządzeń, zawsze przestrzegaj instrukcji producenta urządzeń i powierzchni.
Adres dystrybutora Podmiot odpowiedzialny:
Unilever Polska Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa,
801 610 610
www.unilever.com
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Cif Disinfect & Shine uniwersalny spray dezynfekujący Original. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami.

Pierwsza pomoc: w przypadku wdychania wyprowadzić na świeże powietrze; po kontakcie ze skórą - spłukać wodą, w przypadku spożycia przemyć usta wodą; jeśli osoba jest przytomna podać małą ilość wody; w razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody, usunąć szkła kontaktowe jeżeli są; w przypadku utrzymywania się objawów, zasięgnąć porady lekarskiej, pokazać opakowanie lub etykietę. Brak bezpośrednich i pośrednich ubocznych skutków stosowania. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, z dala od promieni słonecznych; w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Cif Disinfect & Shine uniwersalny spray dezynfekujący, zabija 99.9% bakterii i wirusów osłonkowych*, bez zapachu chloru. Składniki czyszczące pochodzenia naturalnego. Łagodny zapach. Płyn w sprayu, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym oraz* w ograniczonym zakresie wirusobójczym wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia oraz koronawirusa SARS Cov-2). Produkt przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni twardych lub urządzeń niemających jak i mających bezpośredni kontakt z żywnością. *Eliminuje bakterie takie jak Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, grzyby jak Candida albicans, Aspergillus brasiliensis oraz wirusy osłonkowe w tym koronawirusa SARS Cov-2 i Vaccinia Ankara.

30 inne produkty w tej samej kategorii: