SPRZĘT AGD

WKŁAD FILTRUJĄCY CLASSIC MG+

WKŁAD FILTRUJĄCY CLASSIC MG+ Zobacz większe

Nazwa: WKŁAD FILTRUJĄCY CLASSIC MG+

Ilość: 1 szt.

Cena 16,99 zł

Cena za sztuka 16,99 zł

16,99 zł

Zobacz więcej danych

O produkcie Wkład magnezowy Dafi
Wkład magnezowy w trakcie filtrowania wody uzupełnia ją w jony magnezu. Magnez jest niezbędnym pierwiastkiem do prawidłowego funkcjonowania organizmów, a występuje w małych ilościach w wodzie kranowej. Woda bogata w magnez uzupełnia niedobory tego pierwiastka w organizmie ponieważ magnez jest nieustannie wypłukiwany z organizmu (ciągle jest jego niedobór) np.: przez spożywanie kawy. Przygotowanie napojów i pożywienia z wody bogatej w magnez pomaga uzupełniać niedobory tego pierwiastka.

Wkłady filtrujące DAFI zawierają odpowiednio dobraną i systematycznie kontrolowaną mieszankę filtrującą. Dzięki temu filtr znacznie redukuje zawarte w wodzie sole wapnia i magnezu powodujące powstawanie osadu i kamienia w urządzeniach AGD tj. czajnik. Wkład DAFI usuwa również znajdujące się w wodzie dostarczanejdo gospodarstwa domowego:

związki chloru
metale ciężkie
cząsteczki rdzy wytrącane instalacji stalowych)
inne substancje niekorzystnie wpływające na nasze zdrowie oraz smak, zapach i barwę wody.
Znajdujący się wewnątrz wkładu DAFI węgiel aktywny jest impregnowany normatywną ilością srebra, co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów wewnątrz wkładu filtrującego przez okres jednego miesiąca. Jeden wkład filtrujący przystosowany jest do przefiltrowaniaod 100 do 150 litrów bardzo twardej wody (ok. 213,6 mg CaCO/dm3). Przy wodzie o mniejszym stopniu twardości wydajność wkładu będzie odpowiednio większa.


Pasuje do dzbanków DAFI, BRITA classic, KENWOOD, LAICA, ANNA, ZELMER

Opis produktu

WKŁAD FILTRUJĄCY CLASSIC MG+

17 inne produkty w tej samej kategorii: