SPRZĘT AGD

Promocje

HB1530BR BLENER SELECTRA

HB1530BR BLENER SELECTRA Zobacz większe

Nazwa: HB1530BR BLENER SELECTRA

Cena 89,99 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

89,99 zł

Zobacz więcej danych

O produkcie Extra dodatek
Końcówka do puree pozwala przyrządzić idealnie gładką konsystencję, sprawdzi się także w przygotowaniu tradycyjnych klusek śląskich. Zestaw ponadto zawiera końcówkę do ubijania (trzepaczkę), pojemnik do rozdrabniania z pokrywką oraz dodatkowy pojemnik do ubijania lub rozdrabniania.
Moc 800 W
Umożliwia miksowanie nawet twardych produktów.
Niezwykle kompaktowy
Zajmuje mało miejsca i spełnia większość funkcji dużego robota kuchenngo.
Funkcja Turbo
Opcja pełnej mocy jest przydatna podczas rozdrabniania większych kawałków warzyw lub owoców. Przy użyciu jednego przycisku specjalne ostrze blenduje zawartość i nie powoduje „przesuwania” kawałków do góry, dzięki czemu precyzyjnie i skutecznie rozdrabnia jedzenia.
Wyjątkowe pudełko
Blender Exclusive to doskonały pomysł na prezent w niepowtarzalnym opakowaniu.


Eleganckie opakowanie
... pudełko, które zachowasz.


Markę Selectra wyróżniają dedykowane linie produktów i wyjątkowe opakowania. Zaprojektowane z miłości do designu i w trosce o najwyżej sygnowaną klasę produkty Selectra są doskonałym pomysłem na prezenty w wyjątkowych, eleganckich pudełkach.

W kolorystyce głębokiej czerni, po ściągnięciu owijki stają się opakowaniami, które można ponownie wykorzystać w dowolny sposób, np. na prezenty lub jako estetyczne pudełka do przechowywania.

Ponadto zachowując je troszczysz się o środowisko. Zainspiruj innych!
Kupując Blender SELECTRA HB 1530BR Exclusive zyskujesz:
Matryce z podświetleniem LED charakteryzują się długą żywotnością, są praktycznie niewrażliwe na wibracje, gwarantują też odwzorowanie bogatej palety barw. Podświetlenie LED może mieć formę diod, ułożonych równolegle do podświetlanej powierzchni albo diod, ułożonych na krańcach. Pierwsza metoda umożliwia uzyskanie równomierniej podświetlonego obrazu oraz pozwala na dynamiczne sterowanie podświetleniem określonych obszarów ekranu. Druga z kolei wiąże się ze zmniejszeniem zużycia Podświetlenie LED - Matryce z podświetleniem LED charakteryzują się długą żywotnością, są praktycznie niewrażliwe na wibracje, gwarantują też odwzorowanie bogatej palety barw. Podświetlenie LED może mieć formę diod, ułożonych równolegle do podświetlanej powierzchni albo diod, ułożonych na krańcach. Pierwsza metoda umożliwia uzyskanie równomierniej podświetlonego obrazu oraz pozwala na dynamiczne sterowanie podświetleniem określonych obszarów ekranu. Druga z kolei wiąże się ze zmniejszeniem zużycia
Dane techniczne Blender SELECTRA HB 1530BR Exclusive:
Dane ogólne
Kolor Brązowy Funkcje produktu
Ilość prędkości Płynna regulacja obrotów
Funkcja Turbo Tak
Końcówka miksująca Stal szlachetna
Parametry techniczne
Moc [W] 800
Inne Cicha praca, Podświetlenie LED
Adres dystrybutora AGD Market Sp. z o.o.
ul. Kopalniana 32
41-807 Zabrze

Opis produktu

HB1530BR BLENER SELECTRA

30 inne produkty w tej samej kategorii: