SPRZĘT AGD

Promocje

Oral-B Sensitive Clean Końcówki do Szczoteczek Elektrycznych 2 sztuki

Oral-B Sensitive Clean Końcówki do Szczoteczek Elektrycznych 2 sztuki Zobacz większe

Nazwa: Oral-B Sensitive Clean Końcówki do Szczoteczek Elektrycznych 2 sztuki

Cena 44,99 zł


44,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Procter & Gamble,
Weybridge,
Surrey KT13 OXP,
UK
O produkcie Opis:Końcówki do szczoteczek Oral-B Sensitive Clean usuwają więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, a przy tym są delikatne dla zębów i dziąseł. Zapewniają delikatne szczotkowanie i są idealne dla wrażliwych zębów i delikatnych dziąseł. Końcówka Sensitive Clean pasuje do wszystkich oscylacyjnych/rotacyjnych szczoteczek elektrycznych Oral-B, z wyjątkiem Pulsonic.
Cechy:Końcówki wymienne przeznaczone do szczoteczek elektrycznych Oral-B, które delikatnie usuwają płytkę nazębną, Usuwają więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, Delikatne szczotkowanie dla wrażliwych zębów i dziąseł, Otaczają każdy ząb, aby zapewnić dokładne czyszczenie, Posiadają włókna czyszczące, które stopniowo blakną, sygnalizując konieczność wymiany końcówki, Pasują do wszystkich oscylacyjnych/rotacyjnych szczoteczek elektrycznych Oral-B, z wyjątkiem Pulsonic, 2 sztuki w opakowaniu
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Nie przeznaczone dla dzieci poniżej 3 roku życia. Wymagany nadzór osoby dorosłej.
Marka:Oral-B
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Końcówki do szczoteczki elektrycznej
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. ,ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa
0801 258 825
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie Dentyści zalecają wymianę końcówki szczoteczki do zębów co 3–4 miesiące lub gdy włókna zblakną i zużyją się. Pasuje do wszystkich akumulatorowych szczoteczek elektrycznych Oral-B, z wyjątkiem szczoteczek sonicznych.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Urządzenie nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej 3. roku życia. Konieczny jest nadzór osoby dorosłej.

Opis produktu

Włókna końcówek Oral-B Precision Clean docierają głęboko do przestrzeni międzyzębowych i obejmują większą powierzchnię, pozostawiając całą jamę ustną czystszą niż w przypadku użycia zwykłej szczoteczki. Ponadto usuwają aż do 100% więcej płytki nazębnej dla lepszych efektów czyszczenia w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Kształt końcówki pozwala włóknom otaczać i czyścić każdy ząb z osobna. A zatem wybierz Oral-B, markę najczęściej używaną przez dentystów na całym świecie.

17 inne produkty w tej samej kategorii: