ŚRODKI DO DYWANÓW I PODŁÓG

Emsal tuba Pianka do dywanów i wykładzin 600 ml

Emsal tuba Pianka do dywanów i wykładzin 600 ml Zobacz większe

Nazwa: Emsal tuba Pianka do dywanów i wykładzin 600 ml

Ilość: 600 ml

Cena 16,75 zł

Cena za litr 27,92 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

16,75 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
D-55120 Mainz
Niemcy
Składniki 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne
węglowodory alifatyczne
<5% fosforany
niejonowe środki powierzchniowo czynne
kompozycje zapachowe
Przechowywanie Chronić przed zamarzaniem. Data ważności: 4 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu

Wrażliwy na działanie mrozu.
Adres zwrotny Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Tel.: +48 22 241 19 72
www.wmdp.pl
www.emsal.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Przed zastosowaniem przeprowadzić w niewidocznym miejscu na dywanie test na trwałość włókiem oraz koloru. Przed nałożeniem środka dokładnie odkurzyć dywan. Widoczne plamy należy zaprać wstępnie przy pomocy emsal tuba Odplamiacz w sprayu z aktywnym tlenem.
1. Natryskiwanie: wstrząsnąć przed użyciem. Trzymać puszkę skierowaną w dół. Całkowicie wcisnąć zawór i rozpylać piankę równomiernie na dywanie z odległości około 50 cm.
2. Rozprowadzenie: za pomocą wilgotnej szmatki, mopa lub szczotki rozprowadzić piankę na dywanie wzdłuż i wszerz.
3. Wysychanie: pozwolić piance do całkowitego wyschnięcia dywanu (min. 2 godziny). Dokładnie przewietrzyć pomieszczenie w celu przyspieszenia czasu wysychania. Nie chodzić po dywanie podczas jego wysychania. Dokładnie odkurzyć dywan. W przypadku silnych zabrudzeń powtórzyć czynność.

Uwaga: duże powierzchnie należy czyścić etapami. Do czyszczenia mniejszych plam na dywanach, tapicerowanych meblach i siedzeniach samochodowych polecamy emsal tuba Odplamiacz w sprayu z aktywnym tlenem.
Adres dystrybutora Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Kraj pochodzenia Niemcy
Nazwa produktu uregulowana prawnie Pianka do dywanów i wykładzin
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po użyciu. Unikać wdychania rozpylonej cieczy. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/ 122°F. Zawartość / pojemnik usuwać do autoryzowanego zakładu utylizacji odpadów.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Opis produktu

Pianka do dywanów i wykładzin z formułą Fibrasoft została opracowana z myślą o dogłębnym czyszczeniu i pielęgnacji. Skuteczna formuła czyszcząca wnika głęboko we włókna, dokładnie usuwając kurz i zabrudzenia. Dzięki innowacyjnej formule Fibrasoft zachowana zostaje miękkość włókien. Dlatego też, dywan pozostaje puszysty i miękki. Środek nieodpowiedni dla włókien jedwabnych, aksamitnych i wrażliwych na działanie wody (sizal, włókno kokosowe). Pianka do dywanów i wykładzin z formułą Fibrasoft oznacza: - Dogłębne czyszczenie dywanów - Higieniczną czystość i ochronę przed nowymi zabrudzeniami - Puszyste i miękkie włókna

30 inne produkty w tej samej kategorii: