ŚRODKI DO DYWANÓW I PODŁÓG

Promocje

Ludwik Ekologiczny Płyn uniwersalny o zapachu zielonej herbaty i jaśminu 1 l

Ludwik Ekologiczny Płyn uniwersalny o zapachu zielonej herbaty i jaśminu 1 l Zobacz większe

Nazwa: Ludwik Ekologiczny Płyn uniwersalny o zapachu zielonej herbaty i jaśminu 1 l

Ilość: 1.00 L

Cena 8,59 zł

Cena za litr 8,59 zł

8,59 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta GRUPA INCO S.A.
ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
Składniki <5% anionowe środki powierzchniowo czynne
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
Phenoxyethanol
Laurylamine Dipropylenediamine
n-Butyl-1,2-benzisothiazolin-3-one
kompozycja zapachowa
O produkcie Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej powierzchnie zmywalne w całym domu pozostają czyste i lśniące.. Ludwik ekologiczny płyn uniwersalny spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU EcoLabel.

Ekologiczny płyn uniwersalny przeznaczony do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni w całym domu.
Skuteczność mycia została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze.
Unikalna Formuła - Doskonałe rezultaty mycia
Baking Soda System - Efektywne usuwanie kurzu, uporczywego brudu i tłuszczu
Połysk - Powierzchnie czyste i lśniące
Zapach - Zielonej herbaty i jaśminu
Ochrona - Łagodny dla skóry dłoni

Produkt przyjazny dla środowiska: Nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki. Ulega biodegradacji. Nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu
ISO 9001 - Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością
EU Ecolabel - www.ecolabel.eu, PL/020/018
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny GRUPA INCO S.A.
ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
tel. 22 711 59 00
info.produkty@inco.pl
www.inco.pl
www.ludwik.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Dozowanie: 1 nakrętka 40 ml na 5 litrów wody. Czyścić powierzchnię uzyskanym roztworem. Bez konieczności spłukiwania. W przypadku silnych zabrudzeń: nanieść niewielką ilość płynu na zwilżoną ściereczkę. Wyczyścić, a następnie wytrzeć czystą, wilgotną ściereczką. Właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody.
Zalecenia: Nie zaleca się do używania na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych. Butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Kraj pochodzenia Polska
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej powierzchnie zmywalne w całym domu pozostają czyste i lśniące.. Ludwik ekologiczny płyn uniwersalny spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU EcoLabel. Ekologiczny płyn uniwersalny przeznaczony do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni w całym domu. Skuteczność mycia została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. Unikalna Formuła - Doskonałe rezultaty mycia Baking Soda System - Efektywne usuwanie kurzu, uporczywego brudu i tłuszczu Połysk - Powierzchnie czyste i lśniące Zapach - Zielonej herbaty i jaśminu Ochrona - Łagodny dla skóry dłoni Produkt przyjazny dla środowiska: Nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki. Ulega biodegradacji. Nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

30 inne produkty w tej samej kategorii: