ŚRODKI DO PRALEK I ZMYWAREK

Fairy Platinum Plus All In One Regular Tabletki do zmywarki, x30

Obniżka! Fairy Platinum Plus All In One Regular Tabletki do zmywarki, x30 Zobacz większe

Nazwa: Fairy Platinum Plus All In One Regular Tabletki do zmywarki, x30

PROMOCJA! 34,99 zł
do 2021-04-23

stara cena oszczędzasz
48,75 zł -13,76 zł

34,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki 5-15% Niejonowe Srodki Powierzchniowo Czynne
Zwiazki Wybielajace Na Bazie Tlenu
<5% Fosfoniany
Polikarboksylany
Enzymy
Kompozycje Zapachowe
Citronellol
Limonene
Linalool
O produkcie Aby Twoje naczynia były lśniąco czyste, wypróbuj kapsułki Fairy Platinum Plus. Fairy kapsułki do zmywarki nie tylko rozbijają zaschnięte resztki żywności, ale również usuwają nagromadzony z czasem osad, przez co przywracają pierwotny blask Twoich naczyń. Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum Plus z trzema komorami z płynem szybko się rozpuszczają nawet w niższych temperaturach. Mogą być stosowane w krótkich cyklach i są wyposażone w zintegrowany środek wspomagający płukanie, działanie soli, ochronę sztućców i szkła.
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warsaw
Poland
801 25 88 25
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Kraj pochodzenia Belgia
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Powoduje powazne uszkodzenie oczu. Chronic przed dziecmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIE DO OCZU: Ostroznie płukac woda przez kilka minut. Natychmiast skontaktowac sie z OSRODKIEM ZATRUC/lekarzem. Stosowac ochrone oczu. W PRZYPADKU POŁKNIECIA: wypłukac usta. NIE wywoływac wymiotów. Wypic niewielka ilosc wody w celu rozcienczenia. Zawiera Proteaze. Moze powodowac wystapienie reakcji alergicznej. Zawiera Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n.

Opis produktu

Tabletki do zmywarki All In One Fairy Platinum Plus sprawiają, że naczynia stają się lśniąco czyste. Zapewniają niesamowitą moc Fairy i usuwają nawet nagromadzony z czasem osad, przywracając pierwotny blask naczyń. Fairy Platinum Plus wyróżnia system mycia wstępnego, wyręczając Cię z wykonywania tej czynności. Fairy Platinum Plus pomogą zaoszczędzić wodę i zadbać o środowisko, eliminując konieczność wstępnego mycia naczyń. Tabletki do zmywarki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki szybko się rozpuszczają i zaczynają działać od razu, dzięki czemu są skuteczne również w krótkich cyklach. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.

30 inne produkty w tej samej kategorii: